trolejbus 37 Odjezdy ze zastávky Výstaviště, hlavní vstup směr Kohoutovice, Jírovcova
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | ||
↓ | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
1 | Lipová | x 100 | |
2 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
3 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
4 | Antonína Procházky | z 101 | |
5 | Libušino údolí | z 101 | |
6–7 | Libušina třída | z 101 | |
7–8 | Borodinova | z 101 | |
8–9 | Glinkova | x 101 | |
9–10 | Stamicova | x 101 | |
11–12 | Voříškova | x 101 | |
12–13 | Bellova | z 101 | |
12–13 | Talichova | z 101 | |
13–14 | Pavlovská | z 101 | |
14–15 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
16–18 | Kamenný vrch | x 101 | |
17–19 | Oblá | x 101 | |
18–20 | Koniklecová | x 101 | |
20–22 | Čtvrtě | x 101 | |
21–23 | Univerzitní kampus | x 101 | |
22–24 | Nemocnice Bohunice | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 20 30N 40 50N |
6: | 00N 10 20N 30N 40 48N 56 |
7: | 03N 08 18N 23 33N 35 41 48N 50 58 |
8: | 08N 18 28N 38 48N 58 |
9: | 08N 18 28N 38 48N 58 |
10: | 08N 18 28N 38 48N 58 |
11: | 08N 18 28N 38 48N 58 |
12: | 08N 18 28N 38 48N 58 |
13: | 08N 18 28N 38 48N 58 |
14: | 08N 18N 25 32N 38N 45 51N 58 |
15: | 05N 12 18N 25 32 38N 45 51N 58 |
16: | 05N 12 18N 25 32 38N 45 51N 58 |
17: | 05N 12 18N 25 33N 41 48N 56 |
18: | 03 10N 18 25 33N 40 50N |
19: | 00 10N 20 30N 40 50N |
20: | 00 10 20N 30N 42 57N |
21: | 12 27N 42 57N |
22: | 12 27 42 57 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 20 30N 40 50N |
6: | 00N 10 20N 30N 40 48N 56 |
7: | 03N 11 18N 26 33N 41 48N 53 |
8: | 01 08N 18 28N 38 48N 58 |
9: | 08N 18 28N 38 48N 58 |
10: | 08N 18 28N 38 48N 58 |
11: | 08N 18 28N 38 48N 58 |
12: | 08N 18 28N 38 48N 58 |
13: | 08N 18 28N 38 48N 58 |
14: | 08N 18N 26 33N 41 48N 56 |
15: | 03N 11 18N 26 33N 41 48N 56 |
16: | 03N 11 18N 26 33N 41 48N 56 |
17: | 03N 11 18N 26 33N 41 48N 56 |
18: | 03 10N 18 25 33N 40 50N |
19: | 00 10N 20 30N 40 50N |
20: | 00 10 20N 30N 42 57N |
21: | 12 27N 42 57N |
22: | 12 27 42 57 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 12 27N 42 57N |
8: | 12N 27 40 50N |
9: | 00 10N 20 30N 40 50N |
10: | 00 10N 20 30N 40 50N 53 |
11: | 00 10N 20 30N 40 50N |
12: | 00 10N 20 30N 40 50N |
13: | 00 10N 20 30N 40 50N |
14: | 00 10N 20 30N 40 50N |
15: | 00 10N 20 30N 40 50N |
16: | 00 10N 20 30N 40 50N |
17: | 00 10N 20 30N 40 50N |
18: | 00 10N 20 30N 40 50N |
19: | 00 10N 20 30N 40 50N |
20: | 00 10 20N 30N 42 57N |
21: | 12 27N 42 57N |
22: | 12 27 42 57 |
23: | · |
N = Jede až do zastávky Nemocnice Bohunice |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |