autobus 52 Odjezdy ze zastávky Lipová směr Mendlovo náměstí
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Bystrc, Zoologická zahrada (smyčka) | 101 | ||
Náměstí 28. dubna | x 101 | ||
Vondrákova | x 101 | ||
Wollmanova | z 101 | ||
Ondrouškova | z 101 | ||
Ečerova | 101 | ||
Ruda | z 101 | ||
Říčanská | z 101 | ||
Kavčí | z 101 | ||
Chvalovka | z 101 | ||
Kamechy | z 101 | ||
Žebětínský rybník | z 101 | ||
Drdy | z 101 | ||
Křivánkovo náměstí | x 101 | ||
Ríšova | z 101 | ||
Helenčina | z 101 | ||
Žebětín, hřbitov | z 101 | ||
Bartolomějská | x 101 | ||
Křivánkovo náměstí | x 101 | ||
Žebětín, škola | z 101 | ||
Kohoutovická | z 101 | ||
Kopce | z 101 | ||
Stará dálnice | z 101 | ||
Kohoutovice, hájenka | 101 | ||
Žebětínská | z 101 | ||
Výletní | x 101 | ||
Myslivní | z 101 | ||
Šárka | z 101 | ||
Antonína Procházky | z 101 | ||
Anthropos | z 101 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
↓ | Lipová | x 100 | |
2 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
4–5 | Mendlovo náměstí (Veletržní vlevo ▸ Úvoz) | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 57 |
5: | 12 32 42 |
6: | 02 12 23 26 33 36 43 46 53 56 |
7: | 03 06 13 16 23 26 33B 36 46 56 |
8: | 06 16 26 36 46 56 |
9: | 06 16 32 52 |
10: | 12 32 52 |
11: | 12 32 52 |
12: | 12 32 52 |
13: | 12 32 52 |
14: | 12 32 52 |
15: | 06 16 26 36 46 56 |
16: | 06 16 26 36 46 56 |
17: | 06 16 26 36 46 56 |
18: | 06 19 34 49 |
19: | 04 19 34 52 |
20: | 12 32 52 |
21: | 12 32 |
22: | 01 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 57 |
5: | 12 32 42 |
6: | 02 12 24 32 43 50 58 |
7: | 05 13 20 28 35 43 50 |
8: | 05 20 35 50 |
9: | 05 20 38 58 |
10: | 18 38 58 |
11: | 18 38 58 |
12: | 18 38 58 |
13: | 18 38 58 |
14: | 18 35 50 |
15: | 05 20 35 50 |
16: | 05 20 35 50 |
17: | 05 20 35 50 |
18: | 05 20 35 50 |
19: | 05 20 35 52 |
20: | 12 32 52 |
21: | 12 32 |
22: | 01 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 01 31 |
8: | 01 31 52 |
9: | 12 32 52 |
10: | 12 32 52 |
11: | 12 32 52 |
12: | 12 32 52 |
13: | 12 32 52 |
14: | 12 32 52 |
15: | 12 32 52 |
16: | 12 32 52 |
17: | 12 32 52 |
18: | 12 32 52 |
19: | 12 32 52 |
20: | 12 32 52 |
21: | 12 32 |
22: | 01 |
23: | · |
B = Jede do zastávky Mendlovo náměstí, dále do zastávky Masarykova čtvrť, Barvičova jako linka 35 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |