autobus 58 Odjezdy ze zastávky Dělnický dům směr Obřany, Babická
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Líšeň, hřbitov | 101 | ||
Obecká | z 101 | ||
Kubelíkova | z 101 | ||
Šimáčkova | z 101 | ||
Náměstí Karla IV. | x 101 | ||
Karolíny Světlé | z 101 | ||
Klicperova | x 101 | ||
Zaoralova | z 101 | ||
Zetor, silnice | z 101 | ||
Zetor, smyčka | 101 | ||
Malá Klajdovka | z 101 | ||
Juliánov | z 100 | ||
↓ | Dělnický dům | 100 | |
2 | Gajdošova | z 100 | |
4–5 | Stará osada (Bubeníčkova) | 100 | |
7–8 | Židenice, nádraží (příjezd od Bubeníčkovy) | 100 | |
6–8 | Židenice, kasárna | z 100 | |
7–9 | Karlova | z 100 | |
8–10 | Maloměřický most (u mostu) | z 100 | |
9–11 | Proškovo náměstí | x 100 | |
9–11 | Obřanská, u školy | z 100 | |
10–12 | Čtvery hony | z 100 | |
11–13 | Obřanský most (Obřanská) | z 100 | |
12–15 | Obřany, Babická | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 59N |
5: | 19N 39N 59N |
6: | 10N 20N 30N 40N 50N |
7: | 00N 10N 20N 30N 40N 50N |
8: | 00N 10N 25N 40N |
9: | 00N 20N 40N |
10: | 00N 20N 40N |
11: | 00N 20N 40N |
12: | 00N 20N 40N |
13: | 00N 20N 40N 55N |
14: | 10N 25N 40N 55N |
15: | 10N 25N 40N 55N |
16: | 10N 25N 40N 55N |
17: | 10N 25N 40N 59N |
18: | 19N 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 19 39 |
21: | 00 30 |
22: | 00 30 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 59N |
5: | 19N 39N 59N |
6: | 19N 39N 55N |
7: | 10N 25N 40N 55N |
8: | 10N 25N 40N |
9: | 00N 20N 40N |
10: | 00N 20N 40N |
11: | 00N 20N 40N |
12: | 00N 20N 40N |
13: | 00N 20N 40N 55N |
14: | 10N 25N 40N 55N |
15: | 10N 25N 40N 55N |
16: | 10N 25N 40N 55N |
17: | 10N 25N 40N 59N |
18: | 19N 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 19 39 |
21: | 00 30 |
22: | 00 30 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 00 30 |
8: | 00 30 59 |
9: | 19 39 59 |
10: | 19 39 59 |
11: | 19 39 59 |
12: | 19 39 59 |
13: | 19 39 59 |
14: | 19 39 59 |
15: | 19 39 59 |
16: | 19 39 59 |
17: | 19 39 59 |
18: | 19 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 19 39 |
21: | 00 30 |
22: | 00 30 |
23: | · |
N = Jede jen do zastávky Židenice, nádraží |
Platí od 24. prosince 2023 do 26. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |