autobus 58 Odjezdy ze zastávky Gajdošova směr Obřany, Babická
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Líšeň, hřbitov | 101 | ||
Obecká | z 101 | ||
Kubelíkova | z 101 | ||
Šimáčkova | z 101 | ||
Náměstí Karla IV. | x 101 | ||
Karolíny Světlé | z 101 | ||
Klicperova | x 101 | ||
Zaoralova | z 101 | ||
Zetor, silnice | z 101 | ||
Zetor, smyčka | 101 | ||
Malá Klajdovka | z 101 | ||
Juliánov | z 100 | ||
Dělnický dům | 100 | ||
↓ | Gajdošova | z 100 | |
2–3 | Stará osada (Bubeníčkova) | 100 | |
5–6 | Židenice, nádraží (příjezd od Bubeníčkovy) | 100 | |
4–6 | Židenice, kasárna | z 100 | |
5–7 | Karlova | z 100 | |
6–8 | Maloměřický most (u mostu) | z 100 | |
7–9 | Proškovo náměstí | x 100 | |
7–9 | Obřanská, u školy | z 100 | |
8–10 | Čtvery hony | z 100 | |
9–11 | Obřanský most (Obřanská) | z 100 | |
10–13 | Obřany, Babická | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 00N 20N 40N |
6: | 00N 12N 22N 32N 42N 52N |
7: | 02N 12N 22N 32N 42N 52N |
8: | 02N 12N 27N 42N |
9: | 02N 22N 42N |
10: | 02N 22N 42N |
11: | 02N 22N 42N |
12: | 02N 22N 42N |
13: | 02N 22N 42N 57N |
14: | 12N 27N 42N 57N |
15: | 12N 27N 42N 57N |
16: | 12N 27N 42N 57N |
17: | 12N 27N 42N |
18: | 00N 20N 40 |
19: | 00 20 40 |
20: | 00 20 40 |
21: | 01 31 |
22: | 01 31 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 00N 20N 40N |
6: | 00N 20N 40N 57N |
7: | 12N 27N 42N 57N |
8: | 12N 27N 42N |
9: | 02N 22N 42N |
10: | 02N 22N 42N |
11: | 02N 22N 42N |
12: | 02N 22N 42N |
13: | 02N 22N 42N 57N |
14: | 12N 27N 42N 57N |
15: | 12N 27N 42N 57N |
16: | 12N 27N 42N 57N |
17: | 12N 27N 42N |
18: | 00N 20N 40 |
19: | 00 20 40 |
20: | 00 20 40 |
21: | 01 31 |
22: | 01 31 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 01 31 |
8: | 01 31 |
9: | 00 20 40 |
10: | 00 20 40 |
11: | 00 20 40 |
12: | 00 20 40 |
13: | 00 20 40 |
14: | 00 20 40 |
15: | 00 20 40 |
16: | 00 20 40 |
17: | 00 20 40 |
18: | 00 20 40 |
19: | 00 20 40 |
20: | 00 20 40 |
21: | 01 31 |
22: | 01 31 |
23: | · |
N = Jede jen do zastávky Židenice, nádraží |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |