autobus 68 Odjezdy ze zastávky Kounicovy koleje směr Šumavská
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Kohoutovice, Myslivna | z 101 | ||
Šárka | z 101 | ||
Antonína Procházky | z 101 | ||
Anthropos | z 101 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Květná | z 100 | ||
Pavlíkova (Lipová) | z 100 | ||
Vaňkovo náměstí (Lerchova) | x 100 | ||
Lerchova | z 100 | ||
Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | ||
↓ | Kounicovy koleje | z 100 | |
1–2 | Tábor (Veveří) | 100 | |
2–3 | Klusáčkova | 100 | |
4–5 | Štefánikova | x 100 | |
5–6 | Šumavská | x 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 18 38 55 |
6: | 10 25 39 49 59 |
7: | 09 17 24 34 42 50 |
8: | 00 10 20 30 40 50 |
9: | 00 10 29 49 |
10: | 09 29 49 |
11: | 09 29 49 |
12: | 09 29 49 |
13: | 09 25 40 55 |
14: | 10 25 40 55 |
15: | 10 25 40 55 |
16: | 10 25 40 55 |
17: | 10 25 40 55 |
18: | 16 38 58 |
19: | 18 38 58 |
20: | 18 38 |
21: | 00 30 |
22: | 00 30 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 18 38 55 |
6: | 10 25 40 55 |
7: | 10 25 40 55 |
8: | 10 25 40 55 |
9: | 10 29 49 |
10: | 09 29 49 |
11: | 09 29 49 |
12: | 09 29 49 |
13: | 09 25 40 55 |
14: | 10 25 40 55 |
15: | 10 25 40 55 |
16: | 10 25 40 55 |
17: | 10 25 40 55 |
18: | 16 38 58 |
19: | 18 38 58 |
20: | 18 38 |
21: | 00 30 |
22: | 00 30 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 30 |
8: | 00 30 58 |
9: | 18 38 58 |
10: | 18 38 58 |
11: | 18 38 58 |
12: | 18 38 58 |
13: | 18 38 58 |
14: | 18 38 58 |
15: | 18 38 58 |
16: | 18 38 58 |
17: | 18 38 58 |
18: | 18 38 58 |
19: | 18 38 58 |
20: | 18 38 |
21: | 00 30 |
22: | 00 30 |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |