autobus 68 Odjezdy ze zastávky Pisárky směr Šumavská
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Kohoutovice, Myslivna | z 101 | ||
Šárka | z 101 | ||
Antonína Procházky | z 101 | ||
Anthropos | z 101 | ||
↓ | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
1 | Květná | z 100 | |
2 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
3 | Vaňkovo náměstí (Lerchova) | x 100 | |
4 | Lerchova | z 100 | |
6–7 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
7–8 | Kounicovy koleje | z 100 | |
8–10 | Tábor (Veveří) | 100 | |
9–11 | Klusáčkova | 100 | |
11–13 | Štefánikova | x 100 | |
12–14 | Šumavská | x 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 47 |
6: | 02 17 31 41 51 |
7: | 01 16 26 42 52 |
8: | 02 12 32 52 |
9: | 21 41 |
10: | 21 41 |
11: | 21 41 |
12: | 21 41 |
13: | 17 47 |
14: | 17 32 47 |
15: | 02 17 32 47 |
16: | 02 17 32 47 |
17: | 02 17 32 47 |
18: | 08 30 |
19: | 30 |
20: | 30 |
21: | 22 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 47 |
6: | 02 17 32 47 |
7: | 02 17 32 47 |
8: | 02 17 32 47 |
9: | 02 21 41 |
10: | 21 41 |
11: | 21 41 |
12: | 21 41 |
13: | 17 47 |
14: | 17 32 47 |
15: | 02 17 32 47 |
16: | 02 17 32 47 |
17: | 02 17 32 47 |
18: | 08 30 |
19: | 30 |
20: | 30 |
21: | 22 |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | 22 |
9: | 30 |
10: | 30 |
11: | 30 |
12: | 30 |
13: | 30 |
14: | 30 |
15: | 30 |
16: | 30 |
17: | 30 |
18: | 30 |
19: | 30 |
20: | 30 |
21: | 22 |
22: | · |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |