autobus 68 Odjezdy ze zastávky Lerchova směr Šumavská
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Kohoutovice, Myslivna | z 101 | ||
Šárka | z 101 | ||
Antonína Procházky | z 101 | ||
Anthropos | z 101 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Květná | z 100 | ||
Pavlíkova (Lipová) | z 100 | ||
Vaňkovo náměstí (Lerchova) | x 100 | ||
↓ | Lerchova | z 100 | |
2–3 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
3–4 | Kounicovy koleje | z 100 | |
4–6 | Tábor (Veveří) | 100 | |
5–7 | Klusáčkova | 100 | |
7–9 | Charvatská | z 100 | |
9–11 | Kartouzská | x 100 | |
10–12 | Šumavská | x 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 51 |
6: | 06 21 35 40 50 |
7: | 05 20 30 45 55 |
8: | 05 15 35 55 |
9: | 25 45 |
10: | 25 45 |
11: | 25 45 |
12: | 25 45 |
13: | 21 51 |
14: | 21 36 51 |
15: | 06 21 36 51 |
16: | 06 21 36 51 |
17: | 06 21 36 51 |
18: | 12 34 |
19: | 34 |
20: | 34 |
21: | 26 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | 26 |
9: | 34 |
10: | 34 |
11: | 34 |
12: | 34 |
13: | 34 |
14: | 34 |
15: | 34 |
16: | 34 |
17: | 34 |
18: | 34 |
19: | 34 |
20: | 34 |
21: | 26 |
22: | · |
23: | · |
Platí od 2. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |