autobus 70 Odjezdy ze zastávky Horácké náměstí směr Ivanovice, Globus
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Ořešín | 101 | ||
Pluháčkova | z 101 | ||
Ořešínská | z 101 | ||
Jehnice | x 101 | ||
Kleštínek | z 101 | ||
Skrejš | z 101 | ||
Mokrá Hora | z 101 | ||
Jandáskova | z 101 | ||
Kronova | z 101 | ||
Palackého náměstí | x 101 | ||
↓ | Horácké náměstí | x 101 | |
1 | Letovická | z 101 | |
2–3 | Žitná | z 101 | |
5–6 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
6–7 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
7–8 | Tylova | x 101 | |
8–9 | Hudcova | x 101 | |
9–10 | Kořískova | x 101 | |
10–11 | Žitná | z 101 | |
11–13 | Letovická | z 101 | |
12–14 | Horácké náměstí | x 101 | |
13–15 | Palackého náměstí | x 101 | |
14–16 | Kronova | z 101 | |
15–17 | Královka | z 101 | |
16–18 | Maříkova | z 101 | |
18–20 | Globus | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 59H |
5: | 19K 39 59K |
6: | 19 39 54 59K |
7: | 09 14T 24 29M 39 44T 54 |
8: | 12 32 52 |
9: | 12 32 52 |
10: | 12 32 52 |
11: | 12 32 52 |
12: | 12 32 52 |
13: | 12 32 52 |
14: | 09 24 39 54 |
15: | 09 24 39 54 |
16: | 09 24 39 54 |
17: | 09 24 39 54 |
18: | 09 24 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 28 58S |
21: | 28 58K |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 59H |
5: | 19K 39 59K |
6: | 19 39 56 |
7: | 11 26 41 56 |
8: | 12 32 52 |
9: | 12 32 52 |
10: | 12 32 52 |
11: | 12 32 52 |
12: | 12 32 52 |
13: | 12 32 52 |
14: | 09 24 39 54 |
15: | 09 24 39 54 |
16: | 09 24 39 54 |
17: | 09 24 39 54 |
18: | 09 24 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 28 58S |
21: | 28 58K |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 58S |
7: | 28 58 |
8: | 28 58 |
9: | 19 39 59 |
10: | 19 39 59 |
11: | 19 39 59 |
12: | 19 39 59 |
13: | 19 39 59 |
14: | 19 39 59 |
15: | 19 39 59 |
16: | 19 39 59 |
17: | 19 39 59 |
18: | 19 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 28 58 |
21: | 28 58K |
22: | · |
23: | · |
K = Jede jen do zastávky Královo Pole, nádraží |
S = Jede jen do zastávky Královo Pole, Semilasso |
M = Jede jen do zastávky Královo Pole, Semilasso, dále do zastávky Medlánky, škola jako linka Š |
H = Jede jen do zastávky Palackého náměstí, dále do zastávky Řečkovice, hřbitov jako linka 42 |
T = Jede jen do zastávky Královo Pole, Semilasso, dále do zastávky Technologický park jako linka 72 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |