autobus 70 Odjezdy ze zastávky Žitná směr Ivanovice, Globus
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Ořešín | 101 | ||
Pluháčkova | z 101 | ||
Ořešínská | z 101 | ||
Jehnice | x 101 | ||
Kleštínek | z 101 | ||
Skrejš | z 101 | ||
Mokrá Hora | z 101 | ||
Jandáskova | z 101 | ||
Kronova | z 101 | ||
Palackého náměstí | x 101 | ||
Horácké náměstí | x 101 | ||
Letovická | z 101 | ||
↓ | Žitná | z 101 | |
3 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
4 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
5 | Tylova | x 101 | |
6 | Hudcova | x 101 | |
7 | Kořískova | x 101 | |
8 | Žitná | z 101 | |
9–10 | Letovická | z 101 | |
10–11 | Horácké náměstí | x 101 | |
11–12 | Palackého náměstí | x 101 | |
12–13 | Kronova | z 101 | |
13–14 | Královka | z 101 | |
14–15 | Maříkova | z 101 | |
16–17 | Globus | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 01H 21K 41 |
6: | 01K 21 41 56 |
7: | 01K 11 16T 26 31M 41 46T 56 |
8: | 14 34 54 |
9: | 14 34 54 |
10: | 14 34 54 |
11: | 14 34 54 |
12: | 14 34 54 |
13: | 14 34 54 |
14: | 11 26 41 56 |
15: | 11 26 41 56 |
16: | 11 26 41 56 |
17: | 11 26 41 56 |
18: | 11 26 41 |
19: | 01 21 41 |
20: | 01 30 |
21: | 00S 30 |
22: | 00K |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 01H 21K 41 |
6: | 01K 21 41 58 |
7: | 13 28 43 58 |
8: | 14 34 54 |
9: | 14 34 54 |
10: | 14 34 54 |
11: | 14 34 54 |
12: | 14 34 54 |
13: | 14 34 54 |
14: | 11 26 41 56 |
15: | 11 26 41 56 |
16: | 11 26 41 56 |
17: | 11 26 41 56 |
18: | 11 26 41 |
19: | 01 21 41 |
20: | 01 30 |
21: | 00S 30 |
22: | 00K |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 00S 30 |
8: | 00 30 |
9: | 00 21 41 |
10: | 01 21 41 |
11: | 01 21 41 |
12: | 01 21 41 |
13: | 01 21 41 |
14: | 01 21 41 |
15: | 01 21 41 |
16: | 01 21 41 |
17: | 01 21 41 |
18: | 01 21 41 |
19: | 01 21 41 |
20: | 01 30 |
21: | 00 30 |
22: | 00K |
23: | · |
K = Jede jen do zastávky Královo Pole, nádraží |
S = Jede jen do zastávky Královo Pole, Semilasso |
M = Jede jen do zastávky Královo Pole, Semilasso, dále do zastávky Medlánky, škola jako linka Š |
H = Jede jen do zastávky Palackého náměstí, dále do zastávky Řečkovice, hřbitov jako linka 42 |
T = Jede jen do zastávky Královo Pole, Semilasso, dále do zastávky Technologický park jako linka 72 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |