noční autobus N95 Odjezdy ze zastávky Revoluční směr Nový Lískovec, Kamenný vrch
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Újezd u Brna, městský úřad | 610 | ||
Újezd u Brna, Revoluční | z 610 | ||
Sokolnice, nádraží | 610 | ||
Sokolnice, obecní úřad | 610 | ||
Sokolnice, Brněnská | z 610 | ||
Sokolnice, rozvodna | z 610 | ||
Sokolnická | z 101 | ||
Chrlice, smyčka | z 101 | ||
Chrlice, nádraží | x 101 | ||
Chrlické náměstí | x 101 | ||
U Viaduktu | z 101 | ||
Tuřany, smyčka (ve smyčce) | 101 | ||
Chrlická | z 101 | ||
Hanácká (u kostela) | x 101 | ||
↓ | Revoluční | x 101 | |
1 | Glocova | x 101 | |
2 | Ivanovické náměstí | x 101 | |
<1 | Holásecká | z 101 | |
1 | Rolencova | z 101 | |
2 | Holásky | z 101 | |
3 | V Aleji | z 101 | |
4 | Prodloužená | z 101 | |
3 | Popelova | z 101 | |
4 | Ráječek | z 101 | |
6 | Hněvkovského | z 101 | |
6 | Sazenice | z 101 | |
7 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
8 | Konopná | x 100 | |
9 | Železniční | z 100 | |
10 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
11 | Úzká (Dornych) | 100 | |
14 | Hlavní nádraží (kolej 1) |
jízdní doba | ↑ | pokračování | zóna |
14 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
19 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
21 | Komenského náměstí | 100 | |
22 | Obilní trh | x 100 | |
24 | Žlutý kopec | x 100 | |
25 | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
25 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
27 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
28 | Anthropos | z 101 | |
29 | Lesní | z 101 | |
29 | Kluchova | z 101 | |
30 | Raisova | z 101 | |
31 | Čtvrtě | x 101 | |
32 | Koniklecová | x 101 | |
33 | Oblá | x 101 | |
34 | Nový Lískovec, Kamenný vrch | x 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
22: | 40 |
23: | 10 40 |
0: | 08 40 |
1: | 40 |
2: | 40 |
3: | 40 |
4: | 08 40 |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
22: | 40 |
23: | 10 40 |
0: | 08 40 |
1: | 40 |
2: | 40 |
3: | 40 |
4: | 40 |
5: | 03n 10 40 |
6: | 08 40 |
7: | · |
= Jede závlekem přes zastávky označené , vynechává zastávky označené , jízdní doba je delší o 2 min |
n = Jede jen do zastávky Hlavní nádraží |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |