noční autobus N95 Odjezdy ze zastávky Holásecká směr Nový Lískovec, Kamenný vrch
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Újezd u Brna, městský úřad | 610 | ||
Újezd u Brna, Revoluční | z 610 | ||
Sokolnice, nádraží | 610 | ||
Sokolnice, obecní úřad | 610 | ||
Sokolnice, Brněnská | z 610 | ||
Sokolnice, rozvodna | z 610 | ||
Sokolnická | z 101 | ||
Chrlice, smyčka | z 101 | ||
Chrlice, nádraží | x 101 | ||
Chrlické náměstí | x 101 | ||
U Viaduktu | z 101 | ||
Tuřany, smyčka (ve smyčce) | 101 | ||
Chrlická | z 101 | ||
Hanácká (u kostela) | x 101 | ||
Revoluční | x 101 | ||
Glocova | x 101 | ||
Ivanovické náměstí | x 101 | ||
↓ | Holásecká | z 101 | |
1 | Rolencova | z 101 | |
2 | Holásky | z 101 | |
3 | V Aleji | z 101 | |
4 | Prodloužená | z 101 | |
5 | Popelova | z 101 | |
6 | Ráječek | z 101 | |
8 | Hněvkovského | z 101 | |
8 | Sazenice | z 101 | |
9 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
10 | Konopná | x 100 | |
11 | Železniční | z 100 | |
12 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
13 | Úzká (Dornych) | 100 | |
16 | Hlavní nádraží (kolej 1) |
jízdní doba | ↑ | pokračování | zóna |
16 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
21 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
23 | Komenského náměstí | 100 | |
24 | Obilní trh | x 100 | |
26 | Žlutý kopec | x 100 | |
27 | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
27 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
29 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
30 | Anthropos | z 101 | |
31 | Lesní | z 101 | |
31 | Kluchova | z 101 | |
32 | Raisova | z 101 | |
33 | Čtvrtě | x 101 | |
34 | Koniklecová | x 101 | |
35 | Oblá | x 101 | |
36 | Nový Lískovec, Kamenný vrch | x 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
22: | · |
23: | · |
0: | 08 |
1: | · |
2: | · |
3: | · |
4: | 08 |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
22: | · |
23: | · |
0: | 08 |
1: | · |
2: | · |
3: | · |
4: | · |
5: | 03n |
6: | 08 |
7: | · |
n = Jede jen do zastávky Hlavní nádraží |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |