tramvaj 10 Odjezdy ze zastávky Stránská skála, smyčka směr Vozovna Komín
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Stránská skála, smyčka | 101 | |
<1 | Stránská skála | z 101 | |
2 | Podstránská | z 101 | |
Novolíšeňská | 101 | ||
Líšeňská | z 101 | ||
Bílá hora | z 101 | ||
Bělohorská | x 101 | ||
4 | Krásného | x 100 | |
5 | Židovský hřbitov | z 100 | |
6 | Geislerova | x 100 | |
8 | Životského | x 100 | |
10 | Masná (Křenová) | x 100 | |
11 | Vlhká | x 100 | |
13 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
15–16 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
18–20 | Česká (Česká) | 100 | |
19–21 | Grohova | 100 | |
21–23 | Konečného náměstí | 100 | |
22–24 | Rybkova | x 100 | |
23–26 | Tábor (Veveří) | 100 | |
24–27 | Králova | x 100 | |
25–28 | Burianovo náměstí | x 100 | |
26–29 | Mozolky | x 100 | |
27–30 | Rosického náměstí | x 101 | |
27–31 | Sochorova | z 101 | |
29–33 | Vozovna Komín | x 101 | |
30–34 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
31–35 | Branka | z 101 | |
32–36 | Podlesí | z 101 | |
33–37 | Kamenolom | z 101 | |
35–39 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
36–40 | Přístaviště | x 101 | |
38–42 | Bystrc, Rakovecká | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 06R 26R ⌇46R |
6: | 06R 21R ⌇29R 49R |
7: | 09 ⌇29 49 |
8: | ⌇09 29 49 |
9: | ⌇09 29 49 |
10: | ⌇09 29 ⌇49 |
11: | 09 29 ⌇49 |
12: | 09 ⌇29 49 |
13: | 09 ⌇29 49 |
14: | ⌇09 29 49 |
15: | ⌇09 29 ⌇49 |
16: | 09 ⌇29 ⌇49 |
17: | ⌇09 29 49 |
18: | 06R ⌇36 |
19: | 06R |
20: | ⌇06c |
21: | 05n |
22: | 05c |
23: | 05c |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 05 |
7: | 05 |
8: | 05R |
9: | ⌇06R |
10: | ¦⌇06 |
11: | ¦⌇06 |
12: | ¦⌇06 |
13: | ¦⌇06 |
14: | ¦⌇06 |
15: | ¦⌇06 |
16: | ¦⌇06 |
17: | ¦⌇06 |
18: | ¦⌇06n |
19: | ¦⌇06n |
20: | ⌇06c |
21: | 05n |
22: | 05n |
23: | 05c |
R = Jede až do zastávky Bystrc, Rakovecká |
c = Jede jen do zastávky Česká |
n = Jede jen do zastávky Konečného náměstí, dále do zastávky Technologický park jako linka 12 |
¦ = Zpravidla retro tramvaj. |
⌇ = Spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem. |
Platí od 27. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |