tramvaj 10 Odjezdy ze zastávky Novolíšeňská směr Vozovna Komín
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Novolíšeňská | 101 | |
1 | Líšeňská | z 101 | |
1 | Bílá hora | z 101 | |
2 | Bělohorská | x 101 | |
4 | Krásného | x 100 | |
5 | Židovský hřbitov | z 100 | |
6 | Geislerova | x 100 | |
8 | Životského | x 100 | |
10 | Masná (Křenová) | x 100 | |
11 | Vlhká | x 100 | |
13 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
15 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
18–19 | Česká (Česká) | 100 | |
19–20 | Grohova | 100 | |
21–22 | Konečného náměstí | 100 | |
22–23 | Rybkova | x 100 | |
23–25 | Tábor (Veveří) | 100 | |
24–26 | Králova | x 100 | |
25–27 | Burianovo náměstí | x 100 | |
26–28 | Mozolky | x 100 | |
27–29 | Rosického náměstí | x 101 | |
27–30 | Sochorova | z 101 | |
29–32 | Vozovna Komín | x 101 | |
30–33 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
31–34 | Branka | z 101 | |
32–35 | Podlesí | z 101 | |
33–36 | Kamenolom | z 101 | |
35–38 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
36–39 | Přístaviště | x 101 | |
38–41 | Bystrc, Rakovecká | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 06R 26R 46R |
6: | 06R 21R 29R 41R 49R |
7: | 01R 09 21 29 41R 49 |
8: | 01n 09 21n 29 41n 49 |
9: | 09 29 49 |
10: | 09 29 49 |
11: | 09 29 49 |
12: | 09 29 49 |
13: | 09 29 49 |
14: | 09 21 29 41 49 |
15: | 01 09 21 29 41 49 |
16: | 01 09 21 29 41 49 |
17: | 01 09 21 29 41n 49 |
18: | 06R 36 |
19: | 06R |
20: | 06c |
21: | 05n |
22: | 05c |
23: | 05c |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 48 |
7: | 18 48 |
8: | 18n 48n |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | 48 |
15: | 18 48 |
16: | 18 48 |
17: | 18 48 |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 05 |
7: | 05 |
8: | 05R |
9: | 06R |
10: | 06 |
11: | 06 |
12: | 06 |
13: | 06 |
14: | 06 |
15: | 06 |
16: | 06 |
17: | 06 |
18: | 06n |
19: | 06n |
20: | 06c |
21: | 05c |
22: | 05c |
23: | 05c |
R = Jede až do zastávky Bystrc, Rakovecká |
c = Jede jen do zastávky Česká |
n = Jede jen do zastávky Konečného náměstí, dále do zastávky Technologický park jako linka 12 |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 do 26. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |