trolejbus 25 + 26 Odjezdy ze zastávky Úvoz směr Štefánikova čtvrť
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Nový Lískovec, Čtvrtě | x 101 | ||
Raisova | z 101 | ||
Kluchova | z 101 | ||
Lesní | z 101 | ||
Anthropos | z 101 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Lipová | x 100 | ||
Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | ||
Mendlovo náměstí (Veletržní vlevo ▸ Úvoz) | 100 | ||
Tvrdého (Úvoz) | z 100 | ||
↓ | Úvoz (Gorkého) | 100 | |
1 | Čápkova | x 100 | |
3 | Konečného náměstí | 100 | |
5–6 | Pionýrská | 100 | |
6–7 | Zimní stadion | x 100 | |
8–9 | Lesnická | x 100 | |
9–10 | Provazníkova | x 100 | |
11–12 | Štefánikova čtvrť | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 00 10 16 24 30 36 44 50 56 |
6: | 04 10 16 21 26 31 36 41 46 50 54 58 |
7: | 02 06 09 13 17 20 24 26 30 32 35 39 41 45 47 51 54 58 |
8: | 02 06 07n 09 13 17 21 26 31 36 41 46 46n 51 56 |
9: | 01 06 11 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
10: | 01 06 10 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
11: | 01 06 10 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
12: | 01 06 10 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
13: | 01 06 10 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
14: | 01 06 10 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
15: | 01 06 10 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
16: | 01 06 10 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
17: | 01 06 10 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
18: | 01 06 10 16 21 22n 25 31 35n 38 44 49n 50 56 |
19: | 04 10 16 24 30 36 39n 40n 44 50 |
20: | 00 10 20 30 43 58 |
21: | 13 28 43 58 |
22: | 13 28 43 58 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 00 10 20 30 36 44 50 56 |
6: | 04 10 16 23 30 36 43 49 56 |
7: | 01 06 11 16 21 26 31 36 41 46 51 56 |
8: | 01 06 11 16 21 26 31 36 37n 41 46 51 58 |
9: | 06 13 21 28 36 43 51 58 |
10: | 06 13 21 28 36 43 51 58 |
11: | 06 13 21 28 36 43 51 58 |
12: | 06 13 21 28 36 43 51 58 |
13: | 06 13 21 28 36 43 51 58 |
14: | 06 10 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
15: | 01 06 10 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
16: | 01 06 10 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
17: | 01 06 10 16 21 25 31 36 40 46 51 55 |
18: | 01 06 10 13n 16 21 25 31 33n 38 39n 44 50 56 |
19: | 04 10 16 24 30 36 39n 44 50 |
20: | 00 10 20 30 43 58 |
21: | 13 28 43 58 |
22: | 13 28 43 58 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 28 58 |
6: | 28 43 58 |
7: | 13 28 43 58 |
8: | 10 20 30 40 50 |
9: | 00 10 20 30 40 50 |
10: | 00 10 20 30 40 50 |
11: | 00 10 20 30 40 50 |
12: | 00 10 20 30 40 50 |
13: | 00 10 20 30 40 50 |
14: | 00 10 20 30 40 50 |
15: | 00 10 20 30 40 50 |
16: | 00 10 20 30 40 50 |
17: | 00 10 20 30 40 50 |
18: | 00 10 20 30 40 50 |
19: | 00 10 20 30 40 50 |
20: | 00 10 20 30 43 58 |
21: | 13 28 43 58 |
22: | 13 28 43 58 |
23: | · |
Toto je souhrnný jízdní řád; sledujte detaily v trasách jednotlivých spojů. |
n = Jede jen do zastávky Konečného náměstí |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |