trolejbus 25 + 26 Odjezdy ze zastávky Výstaviště, hlavní vstup směr Štefánikova čtvrť
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Nový Lískovec, Čtvrtě | x 101 | ||
Raisova | z 101 | ||
Kluchova | z 101 | ||
Lesní | z 101 | ||
Anthropos | z 101 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Lipová | x 100 | ||
↓ | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
2–3 | Mendlovo náměstí (Veletržní vlevo ▸ Úvoz) | 100 | |
4–5 | Tvrdého (Úvoz) | z 100 | |
6–7 | Úvoz (Gorkého) | 100 | |
7–8 | Čápkova | x 100 | |
9–10 | Konečného náměstí | 100 | |
11–13 | Pionýrská | 100 | |
12–14 | Zimní stadion | x 100 | |
14–16 | Lesnická | x 100 | |
15–17 | Provazníkova | x 100 | |
17–19 | Štefánikova čtvrť | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 53 |
5: | 03 09 17 23 29 37 43 49 57 |
6: | 03 09 14 19 24 29 34 39 43 47 51 55 59 |
7: | 02 06 10 13 17 19 23 25 28 32 34 38 40 44 47 51 55 59 |
8: | 00n 02 06 10 14 19 24 29 34 39 39n 44 49 54 59 |
9: | 04 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
10: | 03 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
11: | 03 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
12: | 03 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
13: | 03 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
14: | 03 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
15: | 03 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
16: | 03 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
17: | 03 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
18: | 03 09 14 15n 18 24 28n 31 37 42n 43 49 57 |
19: | 03 09 17 23 29 32n 33n 37 43 53 |
20: | 03 13 23 36 51 |
21: | 06 21 36 51 |
22: | 06 21 36 51 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 53 |
5: | 03 13 23 29 37 43 49 57 |
6: | 03 09 16 23 29 36 42 49 54 59 |
7: | 04 09 14 19 24 29 34 39 44 49 54 59 |
8: | 04 09 14 19 24 29 30n 34 39 44 51 59 |
9: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
10: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
11: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
12: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
13: | 06 14 21 29 36 44 51 59 |
14: | 03 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
15: | 03 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
16: | 03 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
17: | 03 09 14 18 24 29 33 39 44 48 54 59 |
18: | 03 06n 09 14 18 24 26n 31 32n 37 43 49 57 |
19: | 03 09 17 23 29 32n 37 43 53 |
20: | 03 13 23 36 51 |
21: | 06 21 36 51 |
22: | 06 21 36 51 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 21 51 |
6: | 21 36 51 |
7: | 06 21 36 51 |
8: | 03 13 23 33 43 53 |
9: | 03 13 23 33 43 53 |
10: | 03 13 23 33 43 53 |
11: | 03 13 23 33 43 53 |
12: | 03 13 23 33 43 53 |
13: | 03 13 23 33 43 53 |
14: | 03 13 23 33 43 53 |
15: | 03 13 23 33 43 53 |
16: | 03 13 23 33 43 53 |
17: | 03 13 23 33 43 53 |
18: | 03 13 23 33 43 53 |
19: | 03 13 23 33 43 53 |
20: | 03 13 23 36 51 |
21: | 06 21 36 51 |
22: | 06 21 36 51 |
23: | · |
Toto je souhrnný jízdní řád; sledujte detaily v trasách jednotlivých spojů. |
n = Jede jen do zastávky Konečného náměstí |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |