trolejbus 25 + 26 Odjezdy ze zastávky Pisárky směr Štefánikova čtvrť
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Nový Lískovec, Čtvrtě | x 101 | ||
Raisova | z 101 | ||
Kluchova | z 101 | ||
Lesní | z 101 | ||
Anthropos | z 101 | ||
↓ | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
1 | Lipová | x 100 | |
3 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
5–6 | Mendlovo náměstí (Veletržní vlevo ▸ Úvoz) | 100 | |
7–8 | Tvrdého (Úvoz) | z 100 | |
9–10 | Úvoz (Gorkého) | 100 | |
10–11 | Čápkova | x 100 | |
12–13 | Konečného náměstí | 100 | |
14–16 | Pionýrská | 100 | |
15–17 | Zimní stadion | x 100 | |
17–19 | Lesnická | x 100 | |
18–20 | Provazníkova | x 100 | |
20–22 | Štefánikova čtvrť | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 51 |
5: | 01 07 15 21 27 35 41 47 55 |
6: | 01 07 11 16 21 26 31 36 40 44 48 52 56 59 |
7: | 03 07 10 14 16 20 22 25 29 31 35 37 41 44 48 52 56 57n 59 |
8: | 03 07 11 16 21 26 31 36 36n 41 46 51 56 |
9: | 01 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
10: | 00 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
11: | 00 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
12: | 00 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
13: | 00 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
14: | 00 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
15: | 00 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
16: | 00 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
17: | 00 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
18: | 00 06 11 12n 15 21 25n 29 35 40n 41 47 55 |
19: | 01 07 15 21 27 30n 31n 35 41 51 |
20: | 01 11 21 34 49 |
21: | 04 19 34 49 |
22: | 04 19 34 49 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 51 |
5: | 01 11 21 27 35 41 47 55 |
6: | 01 07 13 20 26 33 39 46 51 56 |
7: | 01 06 11 16 21 26 31 36 41 46 51 56 |
8: | 01 06 11 16 21 26 27n 31 36 41 48 56 |
9: | 03 11 18 26 33 41 48 56 |
10: | 03 11 18 26 33 41 48 56 |
11: | 03 11 18 26 33 41 48 56 |
12: | 03 11 18 26 33 41 48 56 |
13: | 03 11 18 26 33 41 48 56 |
14: | 00 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
15: | 00 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
16: | 00 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
17: | 00 06 11 15 21 26 30 36 41 45 51 56 |
18: | 00 03n 06 11 15 21 23n 29 30n 35 41 47 55 |
19: | 01 07 15 21 27 30n 35 41 51 |
20: | 01 11 21 34 49 |
21: | 04 19 34 49 |
22: | 04 19 34 49 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 19 49 |
6: | 19 34 49 |
7: | 04 19 34 49 |
8: | 01 11 21 31 41 51 |
9: | 01 11 21 31 41 51 |
10: | 01 11 21 31 41 51 |
11: | 01 11 21 31 41 51 |
12: | 01 11 21 31 41 51 |
13: | 01 11 21 31 41 51 |
14: | 01 11 21 31 41 51 |
15: | 01 11 21 31 41 51 |
16: | 01 11 21 31 41 51 |
17: | 01 11 21 31 41 51 |
18: | 01 11 21 31 41 51 |
19: | 01 11 21 31 41 51 |
20: | 01 11 21 34 49 |
21: | 04 19 34 49 |
22: | 04 19 34 49 |
23: | · |
Toto je souhrnný jízdní řád; sledujte detaily v trasách jednotlivých spojů. |
n = Jede jen do zastávky Konečného náměstí |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |