tramvaj 5 Odjezdy ze zastávky Dětská nemocnice směr Ústřední hřbitov, smyčka
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Štefánikova čtvrť | 100 | ||
Venhudova | x 100 | ||
Zdráhalova | x 100 | ||
Jugoslávská (◂ ▸ Štefánikova čtvrť) | 100 | ||
↓ | Dětská nemocnice | 100 | |
1 | Náměstí 28. října | 100 | |
3 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
5 | Česká (Joštova) | 100 | |
7–8 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
8–9 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
11–12 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
13–14 | Poříčí | x 100 | |
14–15 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
16–17 | Celní | 100 | |
17–18 | Hluboká | x 100 | |
19–20 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
21–22 | Ústřední hřbitov, smyčka | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 59 |
5: | 09 19 29 39 49 59 |
6: | 09 21 34 41 51 |
7: | 01 11 21 31 41 51 55 |
8: | 01 11 21 31 41 54 |
9: | 01 14 21 34 41 54 |
10: | 01 14 21 34 41 54 |
11: | 01 14 21 34 41 54 |
12: | 01 14 21 34 41 54 |
13: | 01 14 21 34 41 54 |
14: | 01 14 21 34 41 51 |
15: | 01 11 21 31 41 51 |
16: | 01 11 21 31 41 54 |
17: | 01 14 21 34 41p 47 54 |
18: | 01p 07 14p 21 29p 39 49M 59 |
19: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
20: | 09p 21p 36M 51M |
21: | 06M 21M 36M 51M |
22: | 06M 21M 36p |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 59 |
5: | 09 19 29 39 49 59 |
6: | 09 19 29 37M 45 52M |
7: | 00 07M 15 22M 30 37M 45 52M |
8: | 00 07M 15 22M 30 37M 45 52M |
9: | 00 07M 15 22M 30 37M 45 52M |
10: | 00 07M 15 22M 30 37M 45 52M |
11: | 00 07M 15 22M 30 37M 45 52M |
12: | 00 07M 15 22M 30 37M 45 52M |
13: | 00 07M 15 22M 30 37M 45 52M |
14: | 00 07M 15 22M 30 37M 45 52M |
15: | 00 07M 15 22M 30 37M 45 52M |
16: | 00 07M 15 22M 30 37M 45 52M |
17: | 00 07M 15 22M 30 37M 45 52M |
18: | 00 07 15M 22 30p 39 49 59 |
19: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
20: | 09p 21p 36M 51M |
21: | 06M 21M 36M 51M |
22: | 06M 21M 36p |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 06M 21M 36M 51M |
8: | 06 19 29M 39 49M 59 |
9: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
10: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
11: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
12: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
13: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
14: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
15: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
16: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
17: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
18: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
19: | 09M 19 29M 39 49M 59 |
20: | 09p 21p 36M 51M |
21: | 06M 15p 21M 36M 51M |
22: | 06M 21M 36p |
23: | · |
M = Jede jen do zastávky Mendlovo náměstí |
p = Jede jen do zastávky Mendlovo náměstí, dále do zastávky Pisárky, Lipová |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 do 3. listopadu 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |