autobus 68 Odjezdy ze zastávky Klusáčkova směr Masarykova čtvrť, Náměstí Míru
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Štefánikova | x 100 | ||
Šumavská | x 100 | ||
Šelepova | z 100 | ||
↓ | Klusáčkova | 100 | |
2–3 | Tábor (Veveří) | 100 | |
3–4 | Kounicovy koleje | z 100 | |
3–4 | Tichého | z 100 | |
5–6 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
6–7 | Lerchova | z 100 | |
8–9 | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
8–9 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
11–12 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
12–13 | Anthropos | z 101 | |
13–14 | Antonína Procházky | z 101 | |
14–16 | Šárka | z 101 | |
16–19 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 09 29P 49M |
6: | 09P 24P 39M 53P |
7: | 03 13P 23P 31 39M 48P 56 |
8: | 04P 14 24M 34 44P 54 |
9: | 04P 14 24M 43 |
10: | 03P 23M 43 |
11: | 03P 23M 43 |
12: | 03P 23M 43 |
13: | 03P 23M 39 54P |
14: | 09P 24M 39P 54P |
15: | 09P 24M 39P 54P |
16: | 09P 24M 39P 54P |
17: | 09P 24M 39P 54P |
18: | 09 29M 49 |
19: | 09 29M 49 |
20: | 09 29M 49 |
21: | 11 41M |
22: | 11 41 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 09 29P 49M |
6: | 09P 24P 39M 54P |
7: | 09P 24P 39M 54P |
8: | 09P 24M 39P 54P |
9: | 09 24M 43 |
10: | 03P 23M 43 |
11: | 03P 23M 43 |
12: | 03P 23M 43 |
13: | 03P 23M 39 54P |
14: | 09P 24M 39P 54P |
15: | 09P 24M 39P 54P |
16: | 09P 24M 39P 54P |
17: | 09P 24M 39P 54P |
18: | 09 29M 49 |
19: | 09 29M 49 |
20: | 09 29M 49 |
21: | 11 41M |
22: | 11 41 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 11 41M |
8: | 11 41M |
9: | 09 29M 49 |
10: | 09 29M 49 |
11: | 09 29M 49 |
12: | 09 29M 49 |
13: | 09 29M 49 |
14: | 09 29M 49 |
15: | 09 29M 49 |
16: | 09 29M 49 |
17: | 09 29M 49 |
18: | 09 29M 49 |
19: | 09 29M 49 |
20: | 09 29M 49 |
21: | 11 41M |
22: | 11 41 |
23: | · |
P = Jede až do zastávky Pisárky jako linka 68 |
M = Jede až do zastávky Kohoutovice, Myslivna jako linka 68 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |