autobus 68 Odjezdy ze zastávky Šárka směr Kohoutovice, Myslivna
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Štefánikova | x 100 | ||
Šumavská | x 100 | ||
Šelepova | z 100 | ||
Klusáčkova | 100 | ||
Tábor (Veveří) | 100 | ||
Kounicovy koleje | z 100 | ||
Tichého | z 100 | ||
Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | ||
Lerchova | z 100 | ||
Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | ||
Pavlíkova (Lipová) | z 100 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Anthropos | z 101 | ||
Antonína Procházky | z 101 | ||
↓ | Šárka | z 101 | |
2–3 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 03 56 |
7: | 56 |
8: | 41 |
9: | 41 |
10: | 40 |
11: | 40 |
12: | 40 |
13: | 40 |
14: | 41 |
15: | 41 |
16: | 41 |
17: | 41 |
18: | 44 |
19: | 43 |
20: | 41 |
21: | 53 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 03 56 |
7: | 56 |
8: | 41 |
9: | 41 |
10: | 40 |
11: | 40 |
12: | 40 |
13: | 40 |
14: | 41 |
15: | 41 |
16: | 41 |
17: | 41 |
18: | 44 |
19: | 43 |
20: | 41 |
21: | 53 |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 53 |
8: | 55 |
9: | 43 |
10: | 43 |
11: | 43 |
12: | 43 |
13: | 43 |
14: | 43 |
15: | 43 |
16: | 43 |
17: | 43 |
18: | 43 |
19: | 43 |
20: | 41 |
21: | 53 |
22: | · |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |