autobus 68 Odjezdy ze zastávky Vaňkovo náměstí směr Kohoutovice, Myslivna
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Štefánikova | x 100 | ||
Šumavská | x 100 | ||
Šelepova | z 100 | ||
Klusáčkova | 100 | ||
Tábor (Veveří) | 100 | ||
Kounicovy koleje | z 100 | ||
Tichého | z 100 | ||
Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | ||
Lerchova | z 100 | ||
↓ | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
<1 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
3 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
4 | Anthropos | z 101 | |
5 | Antonína Procházky | z 101 | |
6–7 | Šárka | z 101 | |
8–10 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 38P 58 |
6: | 18P 34P 49 |
7: | 03P 23P 33P 49 58P |
8: | 14P 34 54P |
9: | 14P 34 |
10: | 13P 33 |
11: | 13P 33 |
12: | 13P 33 |
13: | 13P 33 |
14: | 04P 19P 34 49P |
15: | 04P 19P 34 49P |
16: | 04P 19P 34 49P |
17: | 04P 19P 34 49P |
18: | 04P 39 |
19: | 38 |
20: | 37 |
21: | 49 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 38P 58 |
6: | 18P 34P 49 |
7: | 04P 19P 34P 49 |
8: | 04P 19P 34 49P |
9: | 04P 34 |
10: | 13P 33 |
11: | 13P 33 |
12: | 13P 33 |
13: | 13P 33 |
14: | 04P 19P 34 49P |
15: | 04P 19P 34 49P |
16: | 04P 19P 34 49P |
17: | 04P 19P 34 49P |
18: | 04P 39 |
19: | 38 |
20: | 37 |
21: | 49 |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 49 |
8: | 50 |
9: | 38 |
10: | 38 |
11: | 38 |
12: | 38 |
13: | 38 |
14: | 38 |
15: | 38 |
16: | 38 |
17: | 38 |
18: | 38 |
19: | 38 |
20: | 37 |
21: | 49 |
22: | · |
23: | · |
P = Jede jen do zastávky Pisárky jako linka 68 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |