autobus 68 Odjezdy ze zastávky Lerchova směr Kohoutovice, Myslivna
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Charvatská | z 100 | ||
Kartouzská | x 100 | ||
Šumavská | x 100 | ||
Šelepova | z 100 | ||
Klusáčkova | 100 | ||
Tábor (Veveří) | 100 | ||
Kounicovy koleje | z 100 | ||
Tichého | z 100 | ||
Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | ||
↓ | Lerchova | z 100 | |
2 | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
2 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
5 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
6 | Anthropos | z 101 | |
7 | Antonína Procházky | z 101 | |
8–9 | Šárka | z 101 | |
10–12 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 36P 56 |
6: | 16P 32P 47 |
7: | 01P 16P 31P 46 56P |
8: | 11P 31 51P |
9: | 11P 32 |
10: | 11P 31 |
11: | 11P 31 |
12: | 11P 31 |
13: | 11P 31 |
14: | 02P 17P 32 47P |
15: | 02P 17P 32 47P |
16: | 02P 17P 32 47P |
17: | 02P 17P 32 47P |
18: | 02P 37 |
19: | 36 |
20: | 35 |
21: | 47 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 47 |
8: | 48 |
9: | 36 |
10: | 36 |
11: | 36 |
12: | 36 |
13: | 36 |
14: | 36 |
15: | 36 |
16: | 36 |
17: | 36 |
18: | 36 |
19: | 36 |
20: | 35 |
21: | 47 |
22: | · |
23: | · |
P = Jede jen do zastávky Pisárky jako linka 68 |
Platí od 2. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |