autobus 68 Odjezdy ze zastávky Antonína Procházky směr Kohoutovice, Myslivna
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Charvatská | z 100 | ||
Kartouzská | x 100 | ||
Šumavská | x 100 | ||
Šelepova | z 100 | ||
Klusáčkova | 100 | ||
Tábor (Veveří) | 100 | ||
Kounicovy koleje | z 100 | ||
Tichého | z 100 | ||
Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | ||
Lerchova | z 100 | ||
Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | ||
Pavlíkova (Lipová) | z 100 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Anthropos | z 101 | ||
↓ | Antonína Procházky | z 101 | |
1–2 | Šárka | z 101 | |
3–5 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 02 54 |
7: | 53 |
8: | 38 |
9: | 39 |
10: | 38 |
11: | 38 |
12: | 38 |
13: | 38 |
14: | 39 |
15: | 39 |
16: | 39 |
17: | 39 |
18: | 43 |
19: | 42 |
20: | 40 |
21: | 52 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 52 |
8: | 54 |
9: | 42 |
10: | 42 |
11: | 42 |
12: | 42 |
13: | 42 |
14: | 42 |
15: | 42 |
16: | 42 |
17: | 42 |
18: | 42 |
19: | 42 |
20: | 40 |
21: | 52 |
22: | · |
23: | · |
Platí od 2. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |