autobus 68 Odjezdy ze zastávky Kounicovy koleje směr Masarykova čtvrť, Náměstí Míru
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Štefánikova | x 100 | ||
Šumavská | x 100 | ||
Šelepova | z 100 | ||
Klusáčkova | 100 | ||
Tábor (Veveří) | 100 | ||
↓ | Kounicovy koleje | z 100 | |
<1 | Tichého | z 100 | |
2 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
3 | Lerchova | z 100 | |
5 | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
5 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
8 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
9 | Anthropos | z 101 | |
10 | Antonína Procházky | z 101 | |
11–12 | Šárka | z 101 | |
13–15 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 12 32P 52M |
6: | 12P 28P 43M 57P |
7: | 07 17P 27P 35 43M 52P |
8: | 00 08P 18 28M 38 48P 58 |
9: | 08P 18 28M 47 |
10: | 07P 27M 47 |
11: | 07P 27M 47 |
12: | 07P 27M 47 |
13: | 07P 27M 43 58P |
14: | 13P 28M 43P 58P |
15: | 13P 28M 43P 58P |
16: | 13P 28M 43P 58P |
17: | 13P 28M 43P 58P |
18: | 13 33M 52 |
19: | 12 32M 52 |
20: | 12 32M 52 |
21: | 14 44M |
22: | 14 44 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 12 32P 52M |
6: | 12P 28P 43M 58P |
7: | 13P 28P 43M 58P |
8: | 13P 28M 43P 58P |
9: | 13 28M 47 |
10: | 07P 27M 47 |
11: | 07P 27M 47 |
12: | 07P 27M 47 |
13: | 07P 27M 43 58P |
14: | 13P 28M 43P 58P |
15: | 13P 28M 43P 58P |
16: | 13P 28M 43P 58P |
17: | 13P 28M 43P 58P |
18: | 13 33M 52 |
19: | 12 32M 52 |
20: | 12 32M 52 |
21: | 14 44M |
22: | 14 44 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 14 44M |
8: | 14 44M |
9: | 12 32M 52 |
10: | 12 32M 52 |
11: | 12 32M 52 |
12: | 12 32M 52 |
13: | 12 32M 52 |
14: | 12 32M 52 |
15: | 12 32M 52 |
16: | 12 32M 52 |
17: | 12 32M 52 |
18: | 12 32M 52 |
19: | 12 32M 52 |
20: | 12 32M 52 |
21: | 14 44M |
22: | 14 44 |
23: | · |
P = Jede až do zastávky Pisárky jako linka 68 |
M = Jede až do zastávky Kohoutovice, Myslivna jako linka 68 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |