autobus 68 Odjezdy ze zastávky Tábor směr Masarykova čtvrť, Náměstí Míru
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Štefánikova | x 100 | ||
Šumavská | x 100 | ||
Šelepova | z 100 | ||
Klusáčkova | 100 | ||
↓ | Tábor (Veveří) | 100 | |
1 | Kounicovy koleje | z 100 | |
1 | Tichého | z 100 | |
3 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
4 | Lerchova | z 100 | |
6 | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
6 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
9 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
10 | Anthropos | z 101 | |
11 | Antonína Procházky | z 101 | |
12–13 | Šárka | z 101 | |
14–16 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 11 31P 51M |
6: | 11P 27P 42M 56P |
7: | 06 16P 26P 34 42M 51P 59 |
8: | 07P 17 27M 37 47P 57 |
9: | 07P 17 27M 46 |
10: | 06P 26M 46 |
11: | 06P 26M 46 |
12: | 06P 26M 46 |
13: | 06P 26M 42 57P |
14: | 12P 27M 42P 57P |
15: | 12P 27M 42P 57P |
16: | 12P 27M 42P 57P |
17: | 12P 27M 42P 57P |
18: | 12 32M 51 |
19: | 11 31M 51 |
20: | 11 31M 51 |
21: | 13 43M |
22: | 13 43 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 11 31P 51M |
6: | 11P 27P 42M 57P |
7: | 12P 27P 42M 57P |
8: | 12P 27M 42P 57P |
9: | 12 27M 46 |
10: | 06P 26M 46 |
11: | 06P 26M 46 |
12: | 06P 26M 46 |
13: | 06P 26M 42 57P |
14: | 12P 27M 42P 57P |
15: | 12P 27M 42P 57P |
16: | 12P 27M 42P 57P |
17: | 12P 27M 42P 57P |
18: | 12 32M 51 |
19: | 11 31M 51 |
20: | 11 31M 51 |
21: | 13 43M |
22: | 13 43 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 13 43M |
8: | 13 43M |
9: | 11 31M 51 |
10: | 11 31M 51 |
11: | 11 31M 51 |
12: | 11 31M 51 |
13: | 11 31M 51 |
14: | 11 31M 51 |
15: | 11 31M 51 |
16: | 11 31M 51 |
17: | 11 31M 51 |
18: | 11 31M 51 |
19: | 11 31M 51 |
20: | 11 31M 51 |
21: | 13 43M |
22: | 13 43 |
23: | · |
P = Jede až do zastávky Pisárky jako linka 68 |
M = Jede až do zastávky Kohoutovice, Myslivna jako linka 68 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |