autobus 68 Odjezdy ze zastávky Štefánikova směr Masarykova čtvrť, Náměstí Míru
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Štefánikova | x 100 | |
1 | Šumavská | x 100 | |
4 | Šelepova | z 100 | |
6 | Klusáčkova | 100 | |
8–9 | Tábor (Veveří) | 100 | |
9–10 | Kounicovy koleje | z 100 | |
9–10 | Tichého | z 100 | |
11–12 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
12–13 | Lerchova | z 100 | |
14–15 | Vaňkovo náměstí (Lipová) | x 100 | |
14–15 | Pavlíkova (Lipová) | z 100 | |
17–18 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
18–19 | Anthropos | z 101 | |
19–20 | Antonína Procházky | z 101 | |
20–22 | Šárka | z 101 | |
22–25 | Kohoutovice, Myslivna | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 23P 43M |
6: | 02P 17P 32M 46P 56 |
7: | 06P 16P 24 31M 41P 49 57P |
8: | 07 17M 27 37P 47 57P |
9: | 07 17M 36 56P |
10: | 16M 36 56P |
11: | 16M 36 56P |
12: | 16M 36 56P |
13: | 16M 32 47P |
14: | 02P 17M 32P 47P |
15: | 02P 17M 32P 47P |
16: | 02P 17M 32P 47P |
17: | 02P 17M 32P 47P |
18: | 02 23M 43 |
19: | 03 23M 43 |
20: | 03 23M 43 |
21: | 05 35M |
22: | 05 35 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 23P 43M |
6: | 02P 17P 32M 47P |
7: | 02P 17P 32M 47P |
8: | 02P 17M 32P 47P |
9: | 02 17M 36 56P |
10: | 16M 36 56P |
11: | 16M 36 56P |
12: | 16M 36 56P |
13: | 16M 32 47P |
14: | 02P 17M 32P 47P |
15: | 02P 17M 32P 47P |
16: | 02P 17M 32P 47P |
17: | 02P 17M 32P 47P |
18: | 02 23M 43 |
19: | 03 23M 43 |
20: | 03 23M 43 |
21: | 05 35M |
22: | 05 35 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 35M |
8: | 05 35M |
9: | 03 23M 43 |
10: | 03 23M 43 |
11: | 03 23M 43 |
12: | 03 23M 43 |
13: | 03 23M 43 |
14: | 03 23M 43 |
15: | 03 23M 43 |
16: | 03 23M 43 |
17: | 03 23M 43 |
18: | 03 23M 43 |
19: | 03 23M 43 |
20: | 03 23M 43 |
21: | 05 35M |
22: | 05 35 |
23: | · |
P = Jede až do zastávky Pisárky jako linka 68 |
M = Jede až do zastávky Kohoutovice, Myslivna jako linka 68 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |