tramvaj 7 Odjezdy ze zastávky Běloruská směr Černá Pole, Zemědělská
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Starý Lískovec | 101 | ||
Dunajská | x 101 | ||
Karpatská | x 101 | ||
Osová | 101 | ||
Švermova | 101 | ||
↓ | Běloruská | 101 | |
1 | Krematorium | z 101 | |
3 | Vsetínská | x 100 | |
4 | Vojtova | x 100 | |
6 | Křídlovická | x 100 | |
7 | Soukenická | x 100 | |
9 | Nové sady (kolej 4) | 100 | |
11 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
13 | Malinovského náměstí (Benešova) | 100 | |
15 | Körnerova | x 100 | |
17 | Tkalcovská | x 100 | |
19–20 | Jugoslávská (◂ ▸ Cejl) | 100 | |
20–21 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
21–22 | Tomanova | z 100 | |
22–23 | Černá Pole, Zemědělská | x 100 | |
23–24 | Lesnická | x 100 | |
24–25 | Bieblova | x 100 | |
25–26 | Fügnerova | x 100 | |
26–27 | Halasovo náměstí | 101 | |
28–29 | Lesná, Čertova rokle | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 52L |
5: | 06L 22L 36L 52L |
6: | 05L 16L 26L 36L 46L 56L |
7: | 06L 16L 26L 36L 46L 56L |
8: | 06 16 26 36 50 |
9: | 03 16 29 42 56 |
10: | 09 22 36 49 |
11: | 02 16 29 42 56 |
12: | 09 22 36 49 |
13: | 02 16 29 42 56 |
14: | 09 22 36 46 56 |
15: | 06 16 26 36 46 56 |
16: | 06 16 26 36 49 |
17: | 02 16 29 42 56 |
18: | 09 22 35 49 |
19: | 05 25 45 |
20: | 05v |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 52L |
5: | 06L 22L 36L 52L |
6: | 10L 26L 41L 56L |
7: | 11L 26L 41L 56 |
8: | 11 26 41 56 |
9: | 11 26 41 56 |
10: | 11 26 41 56 |
11: | 11 26 41 56 |
12: | 11 26 41 56 |
13: | 11 26 41 56 |
14: | 11 26 41 56 |
15: | 11 26 41 56 |
16: | 11 26 41 56 |
17: | 11 26 41L 56L |
18: | 11L 26L 46 |
19: | 06v 26v 46v |
20: | 06v 26v |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
L = Jede až do zastávky Lesná, Čertova rokle |
v = Jede jen do zastávky Malinovského náměstí, dále do zastávky Vozovna Medlánky jako linka 1 |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |