tramvaj 7 Odjezdy ze zastávky Tkalcovská směr Černá Pole, Zemědělská
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Starý Lískovec | 101 | ||
Dunajská | x 101 | ||
Karpatská | x 101 | ||
Osová | 101 | ||
Švermova | 101 | ||
Běloruská | 101 | ||
Krematorium | z 101 | ||
Vsetínská | x 100 | ||
Vojtova | x 100 | ||
Křídlovická | x 100 | ||
Soukenická | x 100 | ||
Nové sady (kolej 4) | 100 | ||
Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | ||
Malinovského náměstí (Benešova) | 100 | ||
Körnerova | x 100 | ||
↓ | Tkalcovská | x 100 | |
2–3 | Jugoslávská (◂ ▸ Cejl) | 100 | |
3–4 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
4–5 | Tomanova | z 100 | |
5–6 | Černá Pole, Zemědělská | x 100 | |
6–7 | Lesnická | x 100 | |
7–8 | Bieblova | x 100 | |
8–9 | Fügnerova | x 100 | |
9–10 | Halasovo náměstí | 101 | |
11–12 | Lesná, Čertova rokle | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 09L 23L 39L 53L 59L |
6: | 04L 09L 16L 22L 33L 43L 53L |
7: | 03L 13L 23L 33L 43L 53L |
8: | 03L 13L 23 33 43 53 |
9: | 07 20 33 46 59 |
10: | 13 26 39 53 |
11: | 06 19 33 46 59 |
12: | 13 26 39 53 |
13: | 06 19 33 46 59 |
14: | 13 26 39 53 |
15: | 03 13 23 33 43 53 |
16: | 03 13 23 33 43 53 |
17: | 06 19 33 46 59 |
18: | 13 26 39 52 |
19: | 06 22 42 |
20: | 02 |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 09L 23L 39L 53L |
6: | 09L 27L 34L 43L 58L |
7: | 13L 28L 43L 58L |
8: | 13 28 43 58 |
9: | 13 28 43 58 |
10: | 13 28 43 58 |
11: | 13 28 43 58 |
12: | 13 28 43 58 |
13: | 13 28 43 58 |
14: | 13 28 43 58 |
15: | 13 28 43 58 |
16: | 13 28 43 58 |
17: | 13 28 43 58L |
18: | 13L 28L 43L |
19: | 03 |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
L = Jede až do zastávky Lesná, Čertova rokle |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |