tramvaj 7 Odjezdy ze zastávky Křídlovická směr Černá Pole, Zemědělská
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Starý Lískovec | 101 | ||
Dunajská | x 101 | ||
Karpatská | x 101 | ||
Osová | 101 | ||
Švermova | 101 | ||
Běloruská | 101 | ||
Krematorium | z 101 | ||
Vsetínská | x 100 | ||
Vojtova | x 100 | ||
↓ | Křídlovická | x 100 | |
1 | Soukenická | x 100 | |
3 | Nové sady (kolej 4) | 100 | |
5 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
7 | Malinovského náměstí (Benešova) | 100 | |
9 | Körnerova | x 100 | |
11 | Tkalcovská | x 100 | |
13–14 | Jugoslávská (◂ ▸ Cejl) | 100 | |
14–15 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
15–16 | Tomanova | z 100 | |
16–17 | Černá Pole, Zemědělská | x 100 | |
17–18 | Lesnická | x 100 | |
18–19 | Bieblova | x 100 | |
19–20 | Fügnerova | x 100 | |
20–21 | Halasovo náměstí | 101 | |
22–23 | Lesná, Čertova rokle | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 58L |
5: | 12L 28L 42L 58L |
6: | 11L 22L 32L 42L 52L |
7: | 02L 12L 22L 32L 42L 52L |
8: | 02L 12 22 32 42 56 |
9: | 09 22 35 48 |
10: | 02 15 28 42 55 |
11: | 08 22 35 48 |
12: | 02 15 28 42 55 |
13: | 08 22 35 48 |
14: | 02 15 28 42 52 |
15: | 02 12 22 32 42 52 |
16: | 02 12 22 32 42 55 |
17: | 08 22 35 48 |
18: | 02 15 28 41 55 |
19: | 11 31 51 |
20: | 11v |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 58L |
5: | 12L 28L 42L 58L |
6: | 16L 32L 47L |
7: | 02L 17L 32L 47L |
8: | 02 17 32 47 |
9: | 02 17 32 47 |
10: | 02 17 32 47 |
11: | 02 17 32 47 |
12: | 02 17 32 47 |
13: | 02 17 32 47 |
14: | 02 17 32 47 |
15: | 02 17 32 47 |
16: | 02 17 32 47 |
17: | 02 17 32 47L |
18: | 02L 17L 32L 52 |
19: | 12v 32v 52v |
20: | 12v 32v |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
L = Jede až do zastávky Lesná, Čertova rokle |
v = Jede jen do zastávky Malinovského náměstí, dále do zastávky Vozovna Medlánky jako linka 1 |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |