tramvaj 7 Odjezdy ze zastávky Soukenická směr Černá Pole, Zemědělská
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Starý Lískovec | 101 | ||
Dunajská | x 101 | ||
Karpatská | x 101 | ||
Osová | 101 | ||
Švermova | 101 | ||
Běloruská | 101 | ||
Krematorium | z 101 | ||
Vsetínská | x 100 | ||
Vojtova | x 100 | ||
Křídlovická | x 100 | ||
↓ | Soukenická | x 100 | |
2 | Nové sady (kolej 4) | 100 | |
4 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
6 | Malinovského náměstí (Benešova) | 100 | |
8 | Körnerova | x 100 | |
10 | Tkalcovská | x 100 | |
12–13 | Jugoslávská (◂ ▸ Cejl) | 100 | |
13–14 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
14–15 | Tomanova | z 100 | |
15–16 | Černá Pole, Zemědělská | x 100 | |
16–17 | Lesnická | x 100 | |
17–18 | Bieblova | x 100 | |
18–19 | Fügnerova | x 100 | |
19–20 | Halasovo náměstí | 101 | |
21–22 | Lesná, Čertova rokle | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 59L |
5: | 13L 29L 43L 59L |
6: | 12L 23L 33L 43L 53L |
7: | 03L 13L 23L 33L 43L 53L |
8: | 03L 13 23 33 43 57 |
9: | 10 23 36 49 |
10: | 03 16 29 43 56 |
11: | 09 23 36 49 |
12: | 03 16 29 43 56 |
13: | 09 23 36 49 |
14: | 03 16 29 43 53 |
15: | 03 13 23 33 43 53 |
16: | 03 13 23 33 43 56 |
17: | 09 23 36 49 |
18: | 03 16 29 42 56 |
19: | 12 32 52 |
20: | 12v |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 59L |
5: | 13L 29L 43L 59L |
6: | 17L 33L 48L |
7: | 03L 18L 33L 48L |
8: | 03 18 33 48 |
9: | 03 18 33 48 |
10: | 03 18 33 48 |
11: | 03 18 33 48 |
12: | 03 18 33 48 |
13: | 03 18 33 48 |
14: | 03 18 33 48 |
15: | 03 18 33 48 |
16: | 03 18 33 48 |
17: | 03 18 33 48L |
18: | 03L 18L 33L 53 |
19: | 13v 33v 53v |
20: | 13v 33v |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
L = Jede až do zastávky Lesná, Čertova rokle |
v = Jede jen do zastávky Malinovského náměstí, dále do zastávky Vozovna Medlánky jako linka 1 |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |