tramvaj 12 Odjezdy ze zastávky Skácelova směr Komárov
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Technologický park | 101 | ||
Technické muzeum | x 101 | ||
Červinkova | x 101 | ||
↓ | Skácelova | 101 | |
1 | Dobrovského | x 100 | |
2 | Tererova | x 100 | |
3–4 | Klusáčkova | 100 | |
5–6 | Nerudova | x 100 | |
7–8 | Konečného náměstí | 100 | |
8–9 | Grohova | 100 | |
10–11 | Česká (Česká) | 100 | |
13–14 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
15–16 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
17–18 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
18–19 | Úzká (Dornych) | 100 | |
20–21 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
21–22 | Železniční | z 100 | |
22–23 | Konopná | x 100 | |
24–25 | Komárov | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 44S 50 52H 54S |
5: | 00 10 18S 20 30 40 50 58S |
6: | 00 03N 10 17 24 30 37 42 47 52 58 |
7: | 03 08 13 18 23 28 33 38 43 48 53 58 |
8: | 03 08 13 18 23 30 37 44 50 57 |
9: | 04 11 18 24 31 38 44 51 57 |
10: | 04 11 18 24 31 38 44 51 57 |
11: | 04 11 18 24 31 38 45 51 58 |
12: | 04 11 18 24 31 38 45 51 58 |
13: | 03 08 13 18N 23 28 33 38N 43 48 53 58N |
14: | 03 08 13 18N 23 29 35 40 46 52 58 |
15: | 04 09 15 21 27 32 38 44 50 56 |
16: | 01 07 13 19 25 30 37 44 51 57 |
17: | 04 11 18 25 31 38 44 51 58 |
18: | 04 11 20 30 40 50 |
19: | 00 10 20 30 40 45p 50 |
20: | 00 13 20p 27 42 57 |
21: | 12 27 42 57 |
22: | 12 27 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 44S 50 52H 54S |
5: | 00 10 17A 19S 20 30 40 50 |
6: | 00 09 17 18H 24 32 39 47 54 |
7: | 02 09 17 24 32 39 47 54 |
8: | 02 09 17 24 32 39 47 54 |
9: | 02 09 17 24 32 39 47 54 |
10: | 02 09 17 24 32 39 47 54 |
11: | 02 09 17 24 32 39 47 54 |
12: | 02 09 17 24 32 39 47 54 |
13: | 02 09 17 24 26A 32 39 47 54 56N |
14: | 02 09 17 24 32 39 47 54 |
15: | 02 09 17 24 32 39 47 54 |
16: | 02 09 17 24 32 39 47 54 |
17: | 02 09 17 24 32 39 47 54 |
18: | 02 10 20 30 40 50 |
19: | 00 10 20 30 40 50 |
20: | 00 13 27 42 57 |
21: | 12 27 42 57 |
22: | 12 27 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | 57 |
5: | 27 57 |
6: | 27 57 |
7: | 12 27 42 57 |
8: | 10 20 30 40 50 |
9: | 00 10 17N 20 30 40 50 |
10: | 00 10 17N 20 30 40 50 |
11: | 00 10 20 30 40 50 |
12: | 00 10 20 30 40 50 |
13: | 00 10 20 30 40 50 |
14: | 00 10 20 30 40 50 |
15: | 00 10 20 30 40 50 |
16: | 00 10 20 30 40 50 |
17: | 00 10 20 30 40 50 |
18: | 00 10 20 30 40 50 |
19: | 00 10 20 30 40 50 |
20: | 00 13 27 42 57 |
21: | 12 27 42 57 |
22: | 12 27 |
23: | · |
Neděle – s posílením | |
---|---|
4: | 57 |
5: | 27 57 |
6: | 27 57 |
7: | 12 27 42 57 |
8: | 10 20 30 40 50 |
9: | 00 10 17N 20 30 40 50 |
10: | 00 10 17N 20 30 40 50 |
11: | 00 10 20 30 40 50 |
12: | 00 10 20 30 40 50 |
13: | 00 10 20 30 40 50 |
14: | 00 10 20 30 40 50 |
15: | 00 10 20 30 40 50 |
16: | 00 10 20 30 40 50 |
17: | 00 10 20 30 40 50 |
18: | 00 10 20 30 40 50 |
19: | 00 10 20 30 40 50 |
20: | 00 13 27 42 57 |
21: | 02p 12 27 32p 42 57 |
22: | 12 27 |
23: | · |
p = Jede jen do zastávky Šilingrovo náměstí, dále do zastávky Pisárky, Lipová jako linka 5 / 1 |
N = Jede jen do zastávky Česká, dále do zastávky Novolíšeňská jako linka 10 |
S = Jede jen do zastávky Česká, dále do zastávky Židenice, Stará osada jako linka 3 |
H = Jede jen do zastávky Česká, dále do zastávky Husovice, Tomkovo náměstí jako linka 4 |
A = Jede jen do zastávky Česká, dále do zastávky Stránská skála, smyčka jako linka 10 |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |