tramvaj 12 Odjezdy ze zastávky Technické muzeum směr Komárov
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Technologický park | 101 | ||
↓ | Technické muzeum | x 101 | |
1 | Červinkova | x 101 | |
2 | Skácelova | 101 | |
3 | Dobrovského | x 100 | |
4 | Tererova | x 100 | |
5–6 | Klusáčkova | 100 | |
7–8 | Nerudova | x 100 | |
9–10 | Konečného náměstí | 100 | |
10–11 | Grohova | 100 | |
12–13 | Česká (Česká) | 100 | |
15–16 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
17–18 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
19–20 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
20–21 | Úzká (Dornych) | 100 | |
22–23 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
23–24 | Železniční | z 100 | |
24–25 | Konopná | x 100 | |
26–27 | Komárov | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 42S 48 50H 52S 58 |
5: | 08 16S 18 28 38 48 56S 58 |
6: | 01N 08 15 22 28 35 40 45 50 56 |
7: | 01 06 11 16 21 26 31 36 41 46 51 56 |
8: | 01 06 11 16 21 28 35 42 48 55 |
9: | 02 09 16 22 29 36 42 49 55 |
10: | 02 09 16 22 29 36 42 49 55 |
11: | 02 09 16 22 29 36 43 49 56 |
12: | 02 09 16 22 29 36 43 49 56 |
13: | 01 06 11 16N 21 26 31 36N 41 46 51 56N |
14: | 01 06 11 16N 21 27 33 38 44 50 56 |
15: | 02 07 13 19 25 30 36 42 48 54 59 |
16: | 05 11 17 23 28 35 42 49 55 |
17: | 02 09 16 23 29 36 42 49 56 |
18: | 02 09 18 28 38 48 58 |
19: | 08 18 28 38 43p 48 58 |
20: | 11 18p 25 40 55 |
21: | 10 25 40 55 |
22: | 10 25 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 42S 48 50H 52S 58 |
5: | 08 15A 17S 18 28 38 48 58 |
6: | 07 15 16H 22 30 37 45 52 |
7: | 00 07 15 22 30 37 45 52 |
8: | 00 07 15 22 30 37 45 52 |
9: | 00 07 15 22 30 37 45 52 |
10: | 00 07 15 22 30 37 45 52 |
11: | 00 07 15 22 30 37 45 52 |
12: | 00 07 15 22 30 37 45 52 |
13: | 00 07 15 22 24A 30 37 45 52 54N |
14: | 00 07 15 22 30 37 45 52 |
15: | 00 07 15 22 30 37 45 52 |
16: | 00 07 15 22 30 37 45 52 |
17: | 00 07 15 22 30 37 45 52 |
18: | 00 08 18 28 38 48 58 |
19: | 08 18 28 38 48 58 |
20: | 11 25 40 55 |
21: | 10 25 40 55 |
22: | 10 25 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | 55 |
5: | 25 55 |
6: | 25 55 |
7: | 10 25 40 55 |
8: | 08 18 28 38 48 58 |
9: | 08 15N 18 28 38 48 58 |
10: | 08 15N 18 28 38 48 58 |
11: | 08 18 28 38 48 58 |
12: | 08 18 28 38 48 58 |
13: | 08 18 28 38 48 58 |
14: | 08 18 28 38 48 58 |
15: | 08 18 28 38 48 58 |
16: | 08 18 28 38 48 58 |
17: | 08 18 28 38 48 58 |
18: | 08 18 28 38 48 58 |
19: | 08 18 28 38 48 58 |
20: | 11 25 40 55 |
21: | 10 25 40 55 |
22: | 10 25 |
23: | · |
Neděle – s posílením | |
---|---|
4: | 55 |
5: | 25 55 |
6: | 25 55 |
7: | 10 25 40 55 |
8: | 08 18 28 38 48 58 |
9: | 08 15N 18 28 38 48 58 |
10: | 08 15N 18 28 38 48 58 |
11: | 08 18 28 38 48 58 |
12: | 08 18 28 38 48 58 |
13: | 08 18 28 38 48 58 |
14: | 08 18 28 38 48 58 |
15: | 08 18 28 38 48 58 |
16: | 08 18 28 38 48 58 |
17: | 08 18 28 38 48 58 |
18: | 08 18 28 38 48 58 |
19: | 08 18 28 38 48 58 |
20: | 11 25 40 55 |
21: | 00p 10 25 30p 40 55 |
22: | 10 25 |
23: | · |
p = Jede jen do zastávky Šilingrovo náměstí, dále do zastávky Pisárky, Lipová jako linka 5 / 1 |
N = Jede jen do zastávky Česká, dále do zastávky Novolíšeňská jako linka 10 |
S = Jede jen do zastávky Česká, dále do zastávky Židenice, Stará osada jako linka 3 |
H = Jede jen do zastávky Česká, dále do zastávky Husovice, Tomkovo náměstí jako linka 4 |
A = Jede jen do zastávky Česká, dále do zastávky Stránská skála, smyčka jako linka 10 |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |