trolejbus 37 Odjezdy ze zastávky Libušina třída směr Kohoutovice, Jírovcova
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | ||
Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | ||
Lipová | x 100 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | ||
Antonína Procházky | z 101 | ||
Libušino údolí | z 101 | ||
↓ | Libušina třída | z 101 | |
1 | Borodinova | z 101 | |
2 | Glinkova | x 101 | |
3 | Stamicova | x 101 | |
5 | Voříškova | x 101 | |
6 | Bellova | z 101 | |
6 | Talichova | z 101 | |
7 | Pavlovská | z 101 | |
8 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
10–11 | Kamenný vrch | x 101 | |
11–12 | Oblá | x 101 | |
12–13 | Koniklecová | x 101 | |
14–15 | Čtvrtě | x 101 | |
15–16 | Univerzitní kampus | x 101 | |
16–17 | Nemocnice Bohunice | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 46 56N |
5: | 06 16N 26 36N 46 56N |
6: | 06N 16 26N 33 36N 42 46 55N |
7: | 03 10N 15 25N 30 40N 42 48 55N 57 |
8: | 05 15N 25 35N 45 55N |
9: | 05 15N 25 35N 45 55N |
10: | 05 15N 25 35N 45 55N |
11: | 05 15N 25 35N 45 55N |
12: | 05 15N 25 35N 45 55N |
13: | 05 15N 25 35N 45 55N |
14: | 05 15N 25N 32 39N 45N 52 58N |
15: | 05 12N 19 25N 32 39 45N 52 58N |
16: | 05 12N 19 25N 32 39 45N 52 58N |
17: | 05 12N 19 25N 32 40N 48 55N |
18: | 03 10 17N 25 32 39N 46 56N |
19: | 06 16N 26 36N 46 56N |
20: | 06 16 26N 36N 47 |
21: | 02N 17 32N 47 |
22: | 02N 17 32 47 |
23: | 02 |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 46 56N |
5: | 06 16N 26 36N 46 56N |
6: | 06N 16 23 26N 36N 46 55N |
7: | 03 10N 18 25N 33 40N 48 55N |
8: | 00 08 15N 25 35N 45 55N |
9: | 05 15N 25 35N 45 55N |
10: | 05 15N 25 35N 45 55N |
11: | 05 15N 25 35N 45 55N |
12: | 05 15N 25 35N 45 55N |
13: | 05 15N 25 35N 45 55N |
14: | 05 15N 25N 33 40N 48 55N |
15: | 03 10N 18 25N 33 40N 48 55N |
16: | 03 10N 18 25N 33 40N 48 55N |
17: | 03 10N 18 25N 33 40N 48 55N |
18: | 03 10 17N 25 32 39N 47 56N |
19: | 06 16N 26 36N 46 56N |
20: | 06 16 26N 36N 47 |
21: | 02N 17 32N 47 |
22: | 02N 17 32 47 |
23: | 02 |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 32 47 |
7: | 02N 17 32N 47 57N |
8: | 02N 17N 32 36N 46 56N |
9: | 06 16N 26 36N 46 56N |
10: | 06 16N 26 36N 46 56N 59 |
11: | 06 16N 26 36N 46 56N |
12: | 06 16N 26 36N 46 56N |
13: | 06 16N 26 36N 46 56N |
14: | 06 16N 26 36N 46 56N |
15: | 06 16N 26 36N 46 56N |
16: | 06 16N 26 36N 46 56N |
17: | 06 16N 26 36N 46 56N |
18: | 06 16N 26 36N 46 56N |
19: | 06 16N 26 36N 46 56N |
20: | 06 16 26N 36N 47 |
21: | 02N 17 32N 47 |
22: | 02N 17 32 47 |
23: | 02 |
N = Jede až do zastávky Nemocnice Bohunice |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |