trolejbus 37 Odjezdy ze zastávky Voříškova směr Kohoutovice, Jírovcova
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | ||
Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | ||
Lipová | x 100 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | ||
Antonína Procházky | z 101 | ||
Libušino údolí | z 101 | ||
Libušina třída | z 101 | ||
Borodinova | z 101 | ||
Glinkova | x 101 | ||
Stamicova | x 101 | ||
↓ | Voříškova | x 101 | |
1 | Bellova | z 101 | |
1 | Talichova | z 101 | |
2 | Pavlovská | z 101 | |
3 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
5–6 | Kamenný vrch | x 101 | |
6–7 | Oblá | x 101 | |
7–8 | Koniklecová | x 101 | |
9–10 | Čtvrtě | x 101 | |
10–11 | Univerzitní kampus | x 101 | |
11–12 | Nemocnice Bohunice | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 51 |
5: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
6: | 01N 11N 21 31N 38 41N 47 51 |
7: | 00N 08 15N 20 30N 35 45N 47 53 |
8: | 00N 02 10 20N 30 40N 50 |
9: | 00N 10 20N 30 40N 50 |
10: | 00N 10 20N 30 40N 50 |
11: | 00N 10 20N 30 40N 50 |
12: | 00N 10 20N 30 40N 50 |
13: | 00N 10 20N 30 40N 50 |
14: | 00N 10 20N 30N 37 44N 50N 57 |
15: | 03N 10 17N 24 30N 37 44 50N 57 |
16: | 03N 10 17N 24 30N 37 44 50N 57 |
17: | 03N 10 17N 24 30N 37 45N 53 |
18: | 00N 08 15 22N 30 37 44N 51 |
19: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
20: | 01N 11 21 31N 41N 52 |
21: | 07N 22 37N 52 |
22: | 07N 22 37 52 |
23: | 07 |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 51 |
5: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
6: | 01N 11N 21 28 31N 41N 51 |
7: | 00N 08 15N 23 30N 38 45N 53 |
8: | 00N 05 13 20N 30 40N 50 |
9: | 00N 10 20N 30 40N 50 |
10: | 00N 10 20N 30 40N 50 |
11: | 00N 10 20N 30 40N 50 |
12: | 00N 10 20N 30 40N 50 |
13: | 00N 10 20N 30 40N 50 |
14: | 00N 10 20N 30N 38 45N 53 |
15: | 00N 08 15N 23 30N 38 45N 53 |
16: | 00N 08 15N 23 30N 38 45N 53 |
17: | 00N 08 15N 23 30N 38 45N 53 |
18: | 00N 08 15 22N 30 37 44N 52 |
19: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
20: | 01N 11 21 31N 41N 52 |
21: | 07N 22 37N 52 |
22: | 07N 22 37 52 |
23: | 07 |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 37 52 |
7: | 07N 22 37N 52 |
8: | 02N 07N 22N 37 41N 51 |
9: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
10: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
11: | 01N 04 11 21N 31 41N 51 |
12: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
13: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
14: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
15: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
16: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
17: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
18: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
19: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
20: | 01N 11 21 31N 41N 52 |
21: | 07N 22 37N 52 |
22: | 07N 22 37 52 |
23: | 07 |
N = Jede až do zastávky Nemocnice Bohunice |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |