trolejbus 37 Odjezdy ze zastávky Koniklecová směr Nemocnice Bohunice
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | ||
Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | ||
Lipová | x 100 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | ||
Antonína Procházky | z 101 | ||
Libušino údolí | z 101 | ||
Libušina třída | z 101 | ||
Borodinova | z 101 | ||
Glinkova | x 101 | ||
Stamicova | x 101 | ||
Voříškova | x 101 | ||
Bellova | z 101 | ||
Talichova | z 101 | ||
Pavlovská | z 101 | ||
Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | ||
Kamenný vrch | x 101 | ||
Oblá | x 101 | ||
↓ | Koniklecová | x 101 | |
2 | Čtvrtě | x 101 | |
3 | Univerzitní kampus | x 101 | |
4 | Nemocnice Bohunice | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 08 28 48 |
6: | 08 18 38 48 |
7: | 08 23 38 53 |
8: | 08 28 48 |
9: | 08 28 48 |
10: | 08 28 48 |
11: | 08 28 48 |
12: | 08 28 48 |
13: | 08 28 48 |
14: | 08 28 38 52 58 |
15: | 11 25 38 58 |
16: | 11 25 38 58 |
17: | 11 25 38 53 |
18: | 08 29 51 |
19: | 08 28 48 |
20: | 08 38 48 |
21: | 14 44 |
22: | 14 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 08 28 48 |
6: | 08 18 38 48 |
7: | 08 23 38 53 |
8: | 08 28 48 |
9: | 08 28 48 |
10: | 08 28 48 |
11: | 08 28 48 |
12: | 08 28 48 |
13: | 08 28 48 |
14: | 08 28 38 53 |
15: | 08 23 38 53 |
16: | 08 23 38 53 |
17: | 08 23 38 53 |
18: | 08 30 51 |
19: | 08 28 48 |
20: | 08 38 48 |
21: | 14 44 |
22: | 14 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 14 44 |
8: | 09 14 29 48 |
9: | 08 28 48 |
10: | 08 28 48 |
11: | 08 28 48 |
12: | 08 28 48 |
13: | 08 28 48 |
14: | 08 28 48 |
15: | 08 28 48 |
16: | 08 28 48 |
17: | 08 28 48 |
18: | 08 28 48 |
19: | 08 28 48 |
20: | 08 38 48 |
21: | 14 44 |
22: | 14 |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |