trolejbus 37 Odjezdy ze zastávky Talichova směr Kohoutovice, Jírovcova
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | ||
Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | ||
Lipová | x 100 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | ||
Antonína Procházky | z 101 | ||
Libušino údolí | z 101 | ||
Libušina třída | z 101 | ||
Borodinova | z 101 | ||
Glinkova | x 101 | ||
Stamicova | x 101 | ||
Voříškova | x 101 | ||
Bellova | z 101 | ||
↓ | Talichova | z 101 | |
1 | Pavlovská | z 101 | |
2 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
4–5 | Kamenný vrch | x 101 | |
5–6 | Oblá | x 101 | |
6–7 | Koniklecová | x 101 | |
8–9 | Čtvrtě | x 101 | |
9–10 | Univerzitní kampus | x 101 | |
10–11 | Nemocnice Bohunice | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 52 |
5: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
6: | 02N 12N 22 32N 39 42N 48 52 |
7: | 01N 09 16N 21 31N 36 46N 48 54 |
8: | 01N 03 11 21N 31 41N 51 |
9: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
10: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
11: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
12: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
13: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
14: | 01N 11 21N 31N 38 45N 51N 58 |
15: | 04N 11 18N 25 31N 38 45 51N 58 |
16: | 04N 11 18N 25 31N 38 45 51N 58 |
17: | 04N 11 18N 25 31N 38 46N 54 |
18: | 01N 09 16 23N 31 38 45N 52 |
19: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
20: | 02N 12 22 32N 42N 53 |
21: | 08N 23 38N 53 |
22: | 08N 23 38 53 |
23: | 08 |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 52 |
5: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
6: | 02N 12N 22 29 32N 42N 52 |
7: | 01N 09 16N 24 31N 39 46N 54 |
8: | 01N 06 14 21N 31 41N 51 |
9: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
10: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
11: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
12: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
13: | 01N 11 21N 31 41N 51 |
14: | 01N 11 21N 31N 39 46N 54 |
15: | 01N 09 16N 24 31N 39 46N 54 |
16: | 01N 09 16N 24 31N 39 46N 54 |
17: | 01N 09 16N 24 31N 39 46N 54 |
18: | 01N 09 16 23N 31 38 45N 53 |
19: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
20: | 02N 12 22 32N 42N 53 |
21: | 08N 23 38N 53 |
22: | 08N 23 38 53 |
23: | 08 |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 38 53 |
7: | 08N 23 38N 53 |
8: | 03N 08N 23N 38 42N 52 |
9: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
10: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
11: | 02N 05 12 22N 32 42N 52 |
12: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
13: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
14: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
15: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
16: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
17: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
18: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
19: | 02N 12 22N 32 42N 52 |
20: | 02N 12 22 32N 42N 53 |
21: | 08N 23 38N 53 |
22: | 08N 23 38 53 |
23: | 08 |
N = Jede až do zastávky Nemocnice Bohunice |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |