autobus 41 Odjezdy ze zastávky Česká, Nádavky směr Lelekovice, u kříže
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | ||
Semilasso (Kosmova) | 101 | ||
Tylova | x 101 | ||
Hudcova | x 101 | ||
Vozovna Medlánky | z 101 | ||
Medlánky, škola | z 101 | ||
Medlánky | x 101 | ||
Olšanského | z 101 | ||
Řečkovice (Medlánecká) | 101 | ||
Žilkova | z 101 | ||
Černohorská | z 101 | ||
Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | ||
Kouty | x 101 | ||
Mácova | z 101 | ||
Maříkova | z 101 | ||
Ivanovice, Globus | 101 | ||
↓ | Česká, Nádavky | z 310 | |
2 | Česká, Hlavní | x 310 | |
3 | Česká, křižovatka | z 310 | |
4 | Česká, nádraží | x 310 | |
5 | Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | |
6 | Lelekovice, škola | z 310 | |
7 | Lelekovice, náves | 310 | |
9 | Lelekovice, u kříže | z 310 | |
14 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
16 | Vranov, myslivna | z 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 18 48 |
6: | 18 48V |
7: | 18 48V |
8: | 18 |
9: | 19V |
10: | 19 |
11: | 19V |
12: | 19 |
13: | 19V 49 |
14: | 04 11C 19V 49 |
15: | 19V 49 |
16: | 19V 49 |
17: | 19 49V |
18: | 19 |
19: | 19 |
20: | 19 |
21: | 19 |
22: | 15 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 18 48 |
6: | 14 44V |
7: | 14 44V |
8: | 19 |
9: | 19V |
10: | 19 |
11: | 19V |
12: | 19 |
13: | 18V 44 |
14: | 14V 44 |
15: | 14V 44 |
16: | 14V 44 |
17: | 14 44V |
18: | 18 |
19: | 19 |
20: | 19 |
21: | 19 |
22: | 15 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 15 |
8: | 15 |
9: | 19V |
10: | 19V |
11: | 19V |
12: | 19 |
13: | 19V |
14: | 19 |
15: | 19V |
16: | 19 |
17: | 19V |
18: | 19 |
19: | 19 |
20: | 19 |
21: | 19 |
22: | 15 |
23: | · |
C = Jede jen do zastávky Česká, Hlavní |
V = Jede až do zastávky Vranov, myslivna |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO) |