autobus 41 Odjezdy ze zastávky Maříkova směr Ivanovice, Globus
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | ||
Semilasso (Kosmova) | 101 | ||
Tylova | x 101 | ||
Hudcova | x 101 | ||
Vozovna Medlánky | z 101 | ||
Medlánky, škola | z 101 | ||
Medlánky | x 101 | ||
Olšanského | z 101 | ||
Řečkovice (Medlánecká) | 101 | ||
Žilkova | z 101 | ||
Černohorská | z 101 | ||
Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | ||
Kouty | x 101 | ||
Mácova | z 101 | ||
↓ | Maříkova | z 101 | |
2 | Ivanovice, Globus | 101 | |
Česká, Nádavky | z 310 | ||
Česká, Hlavní | x 310 | ||
Česká, křižovatka | z 310 | ||
Česká, nádraží | x 310 | ||
Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | ||
Lelekovice, škola | z 310 | ||
Lelekovice, náves | 310 | ||
Lelekovice, u kříže | z 310 | ||
Vranov, křižovatka | z 310 | ||
Vranov, myslivna | z 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 39 |
8: | 13 43 |
9: | 43 |
10: | 43 |
11: | 43 |
12: | 43 |
13: | 43 |
14: | 43 |
15: | 13 43 |
16: | 13 43 |
17: | 13 43 |
18: | 43 |
19: | 43 |
20: | 39 |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | 43 |
9: | 43 |
10: | 43 |
11: | 43 |
12: | 43 |
13: | 44 |
14: | 18 48 |
15: | 18 48 |
16: | 18 48 |
17: | 18 48 |
18: | 44 |
19: | 43 |
20: | 39 |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 46 |
8: | 43 59 |
9: | 43 |
10: | 43 59 |
11: | 43 |
12: | 43 59 |
13: | 43 |
14: | 43 |
15: | 43 |
16: | 43 |
17: | 43 |
18: | 43 |
19: | 43 |
20: | 39 |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI) |