autobus 41 Odjezdy ze zastávky Medlánky směr Lelekovice, u kříže
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | ||
Semilasso (Kosmova) | 101 | ||
Tylova | x 101 | ||
Hudcova | x 101 | ||
Vozovna Medlánky | z 101 | ||
Medlánky, škola | z 101 | ||
↓ | Medlánky | x 101 | |
1–2 | Olšanského | z 101 | |
2–3 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
4–5 | Žilkova | z 101 | |
5–6 | Černohorská | z 101 | |
6–7 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
7–8 | Kouty | x 101 | |
9–10 | Mácova | z 101 | |
14–15 | Maříkova | z 101 | |
16–17 | Ivanovice, Globus | 101 | |
10–11 | Česká, Nádavky | z 310 | |
12–13 | Česká, Hlavní | x 310 | |
13–14 | Česká, křižovatka | z 310 | |
14–15 | Česká, nádraží | x 310 | |
15–16 | Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | |
16–17 | Lelekovice, škola | z 310 | |
17–18 | Lelekovice, náves | 310 | |
19–20 | Lelekovice, u kříže | z 310 | |
24–25 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
26–27 | Vranov, myslivna | z 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 09 39 |
6: | 08 38V 58M |
7: | 08 28G 38V 58G |
8: | 08 28G |
9: | 08V 28G |
10: | 08 28G |
11: | 08V 28G |
12: | 08 28G 58M |
13: | 08V 28G 38 53 |
14: | 01C 08V 28G 38 58G |
15: | 08V 28G 38 58G |
16: | 08V 28G 38 58G |
17: | 08 28G 38V 58M |
18: | 08 29G |
19: | 09 29G |
20: | 09 29G |
21: | 09 35M |
22: | 05 35M |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 09 39 |
6: | 03 33V |
7: | 03 33V |
8: | 08 28G |
9: | 08V 28G |
10: | 08 28G |
11: | 08V 28G |
12: | 08 28G |
13: | 03V 33⋄ |
14: | 03V⋄ 33⋄ |
15: | 03V⋄ 33⋄ |
16: | 03V⋄ 33⋄ |
17: | 03⋄ 33V⋄ |
18: | 03 33G |
19: | 09 29G |
20: | 09 29G |
21: | 09 35M |
22: | 05 35M |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 05 35G |
8: | 05 29G 49G |
9: | 09V 29G |
10: | 09V 29G 49G |
11: | 09V 29G |
12: | 09 29G 49G |
13: | 09V 29G |
14: | 09 29G |
15: | 09V 29G |
16: | 09 29G |
17: | 09V 29G |
18: | 09 29G |
19: | 09 29G |
20: | 09 29G 49M |
21: | 09 35M |
22: | 05 35M |
23: | · |
M = Jede jen do zastávky Mácova |
G = Jede jen do zastávky Ivanovice, Globus |
C = Jede jen do zastávky Česká, Hlavní |
V = Jede až do zastávky Vranov, myslivna |
⋄ = V zastávce Mácova přípoj linky 41 směr Ivanovice, Globus |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO) |