autobus 41 Odjezdy ze zastávky Olšanského směr Lelekovice, u kříže
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | ||
Semilasso (Kosmova) | 101 | ||
Tylova | x 101 | ||
Hudcova | x 101 | ||
Vozovna Medlánky | z 101 | ||
Medlánky, škola | z 101 | ||
Medlánky | x 101 | ||
↓ | Olšanského | z 101 | |
1 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
3 | Žilkova | z 101 | |
4 | Černohorská | z 101 | |
5 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
6 | Kouty | x 101 | |
8 | Mácova | z 101 | |
13 | Maříkova | z 101 | |
15 | Ivanovice, Globus | 101 | |
9 | Česká, Nádavky | z 310 | |
11 | Česká, Hlavní | x 310 | |
12 | Česká, křižovatka | z 310 | |
13 | Česká, nádraží | x 310 | |
14 | Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | |
15 | Lelekovice, škola | z 310 | |
16 | Lelekovice, náves | 310 | |
18 | Lelekovice, u kříže | z 310 | |
23 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
25 | Vranov, myslivna | z 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 10 40 |
6: | 10 40V |
7: | 00M 10 30G 40V |
8: | 00G 10 30G |
9: | 10V 30G |
10: | 10 30G |
11: | 10V 30G |
12: | 10 30G |
13: | 00M 10V 30G 40 55 |
14: | 03C 10V 30G 40 |
15: | 00G 10V 30G 40 |
16: | 00G 10V 30G 40 |
17: | 00G 10 30G 40V |
18: | 00M 10 30G |
19: | 10 30G |
20: | 10 30G |
21: | 10 36M |
22: | 06 36M |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 10 40 |
6: | 05 35V |
7: | 05 35V |
8: | 10 30G |
9: | 10V 30G |
10: | 10 30G |
11: | 10V 30G |
12: | 10 30G |
13: | 05V 35⋄ |
14: | 05V⋄ 35⋄ |
15: | 05V⋄ 35⋄ |
16: | 05V⋄ 35⋄ |
17: | 05⋄ 35V⋄ |
18: | 05 35G |
19: | 10 30G |
20: | 10 30G |
21: | 10 36M |
22: | 06 36M |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 06 36G |
8: | 06 30G 50G |
9: | 10V 30G |
10: | 10V 30G 50G |
11: | 10V 30G |
12: | 10 30G 50G |
13: | 10V 30G |
14: | 10 30G |
15: | 10V 30G |
16: | 10 30G |
17: | 10V 30G |
18: | 10 30G |
19: | 10 30G |
20: | 10 30G 50M |
21: | 10 36M |
22: | 06 36M |
23: | · |
M = Jede jen do zastávky Mácova |
G = Jede jen do zastávky Ivanovice, Globus |
C = Jede jen do zastávky Česká, Hlavní |
V = Jede až do zastávky Vranov, myslivna |
⋄ = V zastávce Mácova přípoj linky 41 směr Ivanovice, Globus |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO) |