autobus 41 Odjezdy ze zastávky Vozovna Medlánky směr Lelekovice, u kříže
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | ||
Semilasso (Kosmova) | 101 | ||
Tylova | x 101 | ||
Hudcova | x 101 | ||
↓ | Vozovna Medlánky | z 101 | |
1 | Medlánky, škola | z 101 | |
2 | Medlánky | x 101 | |
3–4 | Olšanského | z 101 | |
4–5 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
6–7 | Žilkova | z 101 | |
7–8 | Černohorská | z 101 | |
8–9 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
9–10 | Kouty | x 101 | |
11–12 | Mácova | z 101 | |
16–17 | Maříkova | z 101 | |
18–19 | Ivanovice, Globus | 101 | |
12–13 | Česká, Nádavky | z 310 | |
14–15 | Česká, Hlavní | x 310 | |
15–16 | Česká, křižovatka | z 310 | |
16–17 | Česká, nádraží | x 310 | |
17–18 | Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | |
18–19 | Lelekovice, škola | z 310 | |
19–20 | Lelekovice, náves | 310 | |
21–22 | Lelekovice, u kříže | z 310 | |
26–27 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
28–29 | Vranov, myslivna | z 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 07 37 |
6: | 06 36V 56M |
7: | 06 26G 36V 56G |
8: | 06 26G |
9: | 06V 26G |
10: | 06 26G |
11: | 06V 26G |
12: | 06 26G 56M |
13: | 06V 26G 36 51 59C |
14: | 06V 26G 36 56G |
15: | 06V 26G 36 56G |
16: | 06V 26G 36 56G |
17: | 06 26G 36V 56M |
18: | 06 27G |
19: | 07 27G |
20: | 07 27G |
21: | 07 33M |
22: | 03 33M |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 07 37 |
6: | 01 31V |
7: | 01 31V |
8: | 06 26G |
9: | 06V 26G |
10: | 06 26G |
11: | 06V 26G |
12: | 06 26G |
13: | 01V 31⋄ |
14: | 01V⋄ 31⋄ |
15: | 01V⋄ 31⋄ |
16: | 01V⋄ 31⋄ |
17: | 01⋄ 31V⋄ |
18: | 01 31G |
19: | 07 27G |
20: | 07 27G |
21: | 07 33M |
22: | 03 33M |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 03 33G |
8: | 03 27G 47G |
9: | 07V 27G |
10: | 07V 27G 47G |
11: | 07V 27G |
12: | 07 27G 47G |
13: | 07V 27G |
14: | 07 27G |
15: | 07V 27G |
16: | 07 27G |
17: | 07V 27G |
18: | 07 27G |
19: | 07 27G |
20: | 07 27G 47M |
21: | 07 33M |
22: | 03 33M |
23: | · |
M = Jede jen do zastávky Mácova |
G = Jede jen do zastávky Ivanovice, Globus |
C = Jede jen do zastávky Česká, Hlavní |
V = Jede až do zastávky Vranov, myslivna |
⋄ = V zastávce Mácova přípoj linky 41 směr Ivanovice, Globus |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO) |