autobus 41 Odjezdy ze zastávky Mácova směr Lelekovice, u kříže
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | ||
Semilasso (Kosmova) | 101 | ||
Tylova | x 101 | ||
Hudcova | x 101 | ||
Vozovna Medlánky | z 101 | ||
Medlánky, škola | z 101 | ||
Medlánky | x 101 | ||
Olšanského | z 101 | ||
Řečkovice (Medlánecká) | 101 | ||
Žilkova | z 101 | ||
Černohorská | z 101 | ||
Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | ||
Kouty | x 101 | ||
↓ | Mácova | z 101 | |
2 | Maříkova | z 101 | |
4 | Ivanovice, Globus | 101 | |
1 | Česká, Nádavky | z 310 | |
3 | Česká, Hlavní | x 310 | |
4 | Česká, křižovatka | z 310 | |
5 | Česká, nádraží | x 310 | |
6 | Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | |
7 | Lelekovice, škola | z 310 | |
8 | Lelekovice, náves | 310 | |
10 | Lelekovice, u kříže | z 310 | |
15 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
17 | Vranov, myslivna | z 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 17 47 |
6: | 17 47V |
7: | 17 37G 47V |
8: | 11G 17 41G |
9: | 18V 41G |
10: | 18 41G |
11: | 18V 41G |
12: | 18 41G |
13: | 18V 41G 48 |
14: | 03 10C 18V 41G 48 |
15: | 11G 18V 41G 48 |
16: | 11G 18V 41G 48 |
17: | 11G 18 41G 48V |
18: | 18 41G |
19: | 18 41G |
20: | 18 37G |
21: | 18 |
22: | 14 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 17 47 |
6: | 13 43V |
7: | 13 43V |
8: | 18 41G |
9: | 18V 41G |
10: | 18 41G |
11: | 18V 41G |
12: | 18 41G |
13: | 17V 42G 43 |
14: | 13V 16G 43 46G |
15: | 13V 16G 43 46G |
16: | 13V 16G 43 46G |
17: | 13 16G 43V 46G |
18: | 17 42G |
19: | 18 41G |
20: | 18 37G |
21: | 18 |
22: | 14 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 14 44G |
8: | 14 41G 57G |
9: | 18V 41G |
10: | 18V 41G 57G |
11: | 18V 41G |
12: | 18 41G 57G |
13: | 18V 41G |
14: | 18 41G |
15: | 18V 41G |
16: | 18 41G |
17: | 18V 41G |
18: | 18 41G |
19: | 18 41G |
20: | 18 37G |
21: | 18 |
22: | 14 |
23: | · |
G = Jede jen do zastávky Ivanovice, Globus |
C = Jede jen do zastávky Česká, Hlavní |
V = Jede až do zastávky Vranov, myslivna |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO) |