autobus 41 Odjezdy ze zastávky Česká, Hlavní směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vranov, myslivna | z 310 | ||
Vranov, křižovatka | z 310 | ||
Lelekovice, u kříže | z 310 | ||
Lelekovice, náves | 310 | ||
Lelekovice, škola | z 310 | ||
Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | ||
Česká, nádraží | x 310 | ||
Česká, křižovatka | z 310 | ||
↓ | Česká, Hlavní | x 310 | |
1 | Česká, Nádavky | z 310 | |
Ivanovice, Globus | 101 | ||
3 | Mácova | z 101 | |
4 | Kouty | x 101 | |
5 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
6 | Černohorská | z 101 | |
7 | Díly | z 101 | |
8 | Žilkova | z 101 | |
9 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
9–10 | Olšanského | z 101 | |
11–12 | Medlánky | x 101 | |
12–13 | Medlánky, škola | z 101 | |
13–14 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
14–15 | Tylova | x 101 | |
16–17 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
18–19 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 39 |
5: | 09 39 |
6: | 09 39 54 59 |
7: | 09 14 24 29 39 |
8: | 08 38 |
9: | 38 |
10: | 38 |
11: | 38 |
12: | 38 |
13: | 38 |
14: | 08 38 |
15: | 08 38 |
16: | 08 38 |
17: | 08 38 |
18: | 38 |
19: | 38 |
20: | 41 |
21: | 41 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 39 |
5: | 09 39 |
6: | 09 43 |
7: | 13 43 |
8: | 13 38 |
9: | 38 |
10: | 38 |
11: | 38 |
12: | 38 |
13: | 38 |
14: | 13 43 |
15: | 13 43 |
16: | 13 43 |
17: | 13 43 |
18: | 38 |
19: | 38 |
20: | 41 |
21: | 41 |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 41 |
8: | 38 |
9: | 38 |
10: | 38 |
11: | 38 |
12: | 38 |
13: | 38 |
14: | 38 |
15: | 38 |
16: | 38 |
17: | 38 |
18: | 38 |
19: | 38 |
20: | 41 |
21: | 41 |
22: | · |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO), DOPAZ (DZ) |