autobus 41 Odjezdy ze zastávky Vranov, křižovatka směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vranov, myslivna | z 310 | ||
↓ | Vranov, křižovatka | z 310 | |
6 | Lelekovice, u kříže | z 310 | |
8 | Lelekovice, náves | 310 | |
9 | Lelekovice, škola | z 310 | |
10 | Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | |
12 | Česká, nádraží | x 310 | |
12 | Česká, křižovatka | z 310 | |
13 | Česká, Hlavní | x 310 | |
14 | Česká, Nádavky | z 310 | |
Ivanovice, Globus | 101 | ||
16 | Mácova | z 101 | |
17 | Kouty | x 101 | |
18 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
19 | Černohorská | z 101 | |
20 | Díly | z 101 | |
21 | Žilkova | z 101 | |
22 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
22–23 | Olšanského | z 101 | |
24–25 | Medlánky | x 101 | |
25–26 | Medlánky, škola | z 101 | |
26–27 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
27–28 | Tylova | x 101 | |
29–30 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
31–32 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 56 |
5: | · |
6: | 26 |
7: | 11 |
8: | 25 |
9: | · |
10: | 25 |
11: | · |
12: | 25 |
13: | 55 |
14: | 55 |
15: | 55 |
16: | 55 |
17: | · |
18: | 25 |
19: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 56 |
5: | · |
6: | 28 |
7: | 28 |
8: | 25 |
9: | · |
10: | 25 |
11: | · |
12: | 25 |
13: | 58 |
14: | 58 |
15: | 58 |
16: | 58 |
17: | · |
18: | 25 |
19: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | 25 |
11: | 25 |
12: | 25 |
13: | · |
14: | 25 |
15: | · |
16: | 25 |
17: | · |
18: | 25 |
19: | · |
Platí od 24. prosince 2023 do 26. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI) |