autobus 41 Odjezdy ze zastávky Příjezdová směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vranov, myslivna | z 310 | ||
Vranov, křižovatka | z 310 | ||
Lelekovice, u kříže | z 310 | ||
Lelekovice, náves | 310 | ||
Lelekovice, škola | z 310 | ||
Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | ||
Česká, nádraží | x 310 | ||
Česká, křižovatka | z 310 | ||
Česká, Hlavní | x 310 | ||
Česká, Nádavky | z 310 | ||
Ivanovice, Globus | 101 | ||
Mácova | z 101 | ||
Kouty | x 101 | ||
↓ | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
1 | Černohorská | z 101 | |
2 | Díly | z 101 | |
3 | Žilkova | z 101 | |
4 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
4–5 | Olšanského | z 101 | |
6–7 | Medlánky | x 101 | |
7–8 | Medlánky, škola | z 101 | |
8–9 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
9–10 | Tylova | x 101 | |
11–12 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
13–14 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 43 |
5: | 13 43 |
6: | 13 23 43 58 |
7: | 03 13 18 28 33 43 53 |
8: | 13 43 |
9: | 23 43 |
10: | 23 43 |
11: | 23 43 |
12: | 23 43 |
13: | 23 43 |
14: | 13 23 43 53 |
15: | 13 23 43 53 |
16: | 13 23 43 53 |
17: | 13 23 43 53 |
18: | 23 43 |
19: | 23 43 |
20: | 23 47 |
21: | 17 47 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 43 |
5: | 13 43 |
6: | 13 48 |
7: | 18 48 |
8: | 18 43 |
9: | 23 43 |
10: | 23 43 |
11: | 23 43 |
12: | 23 43 |
13: | 23 43 |
14: | 18 48 |
15: | 18 48 |
16: | 18 48 |
17: | 18 48 |
18: | 23 43 |
19: | 23 43 |
20: | 23 47 |
21: | 17 47 |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 17 47 |
8: | 17 43 |
9: | 23 43 |
10: | 03 23 43 |
11: | 23 43 |
12: | 03 23 43 |
13: | 23 43 |
14: | 03 23 43 |
15: | 23 43 |
16: | 23 43 |
17: | 23 43 |
18: | 23 43 |
19: | 23 43 |
20: | 23 47 |
21: | 17 47 |
22: | · |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 do 26. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO), DOPAZ (DZ) |