autobus 41 Odjezdy ze zastávky Díly směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vranov, myslivna | z 310 | ||
Vranov, křižovatka | z 310 | ||
Lelekovice, u kříže | z 310 | ||
Lelekovice, náves | 310 | ||
Lelekovice, škola | z 310 | ||
Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | ||
Česká, nádraží | x 310 | ||
Česká, křižovatka | z 310 | ||
Česká, Hlavní | x 310 | ||
Česká, Nádavky | z 310 | ||
Ivanovice, Globus | 101 | ||
Mácova | z 101 | ||
Kouty | x 101 | ||
Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | ||
Černohorská | z 101 | ||
↓ | Díly | z 101 | |
1 | Žilkova | z 101 | |
2 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
2–3 | Olšanského | z 101 | |
4–5 | Medlánky | x 101 | |
5–6 | Medlánky, škola | z 101 | |
6–7 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
7–8 | Tylova | x 101 | |
9–10 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
11–12 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 45 |
5: | 15 45 |
6: | 15 25 45 |
7: | 00 05 15 20 30 35 45 55 |
8: | 15 45 |
9: | 25 45 |
10: | 25 45 |
11: | 25 45 |
12: | 25 45 |
13: | 25 45 |
14: | 15 25 45 55 |
15: | 15 25 45 55 |
16: | 15 25 45 55 |
17: | 15 25 45 55 |
18: | 25 45 |
19: | 25 45 |
20: | 25 49 |
21: | 19 49 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 45 |
5: | 15 45 |
6: | 15 50 |
7: | 20 50 |
8: | 20 45 |
9: | 25 45 |
10: | 25 45 |
11: | 25 45 |
12: | 25 45 |
13: | 25 45 |
14: | 20 50 |
15: | 20 50 |
16: | 20 50 |
17: | 20 50 |
18: | 25 45 |
19: | 25 45 |
20: | 25 49 |
21: | 19 49 |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 19 49 |
8: | 19 45 |
9: | 25 45 |
10: | 05 25 45 |
11: | 25 45 |
12: | 05 25 45 |
13: | 25 45 |
14: | 05 25 45 |
15: | 25 45 |
16: | 25 45 |
17: | 25 45 |
18: | 25 45 |
19: | 25 45 |
20: | 25 49 |
21: | 19 49 |
22: | · |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 do 26. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO), DOPAZ (DZ) |