autobus 41 Odjezdy ze zastávky Medlánky směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vranov, myslivna | z 310 | ||
Vranov, křižovatka | z 310 | ||
Lelekovice, u kříže | z 310 | ||
Lelekovice, náves | 310 | ||
Lelekovice, škola | z 310 | ||
Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | ||
Česká, nádraží | x 310 | ||
Česká, křižovatka | z 310 | ||
Česká, Hlavní | x 310 | ||
Česká, Nádavky | z 310 | ||
Ivanovice, Globus | 101 | ||
Mácova | z 101 | ||
Kouty | x 101 | ||
Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | ||
Černohorská | z 101 | ||
Díly | z 101 | ||
Žilkova | z 101 | ||
Řečkovice (Medlánecká) | 101 | ||
Olšanského | z 101 | ||
↓ | Medlánky | x 101 | |
1 | Medlánky, škola | z 101 | |
2 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
3 | Tylova | x 101 | |
5 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
7 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 50 |
5: | 20 50 |
6: | 21 31 51 |
7: | 06 11 21 26 36 41 51 |
8: | 01 21 51 |
9: | 31 51 |
10: | 31 51 |
11: | 31 51 |
12: | 31 51 |
13: | 31 51 |
14: | 21 31 51 |
15: | 01 21 31 51 |
16: | 01 21 31 51 |
17: | 01 21 31 51 |
18: | 01 30 50 |
19: | 30 50 |
20: | 30 53 |
21: | 23 53 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 50 |
5: | 20 50 |
6: | 21 56 |
7: | 26 56 |
8: | 26 51 |
9: | 31 51 |
10: | 31 51 |
11: | 31 51 |
12: | 31 51 |
13: | 31 51 |
14: | 26 56 |
15: | 26 56 |
16: | 26 56 |
17: | 26 56 |
18: | 30 50 |
19: | 30 50 |
20: | 30 53 |
21: | 23 53 |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 23 53 |
8: | 23 50 |
9: | 30 50 |
10: | 10 30 50 |
11: | 30 50 |
12: | 10 30 50 |
13: | 30 50 |
14: | 10 30 50 |
15: | 30 50 |
16: | 30 50 |
17: | 30 50 |
18: | 30 50 |
19: | 30 50 |
20: | 30 53 |
21: | 23 53 |
22: | · |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO), DOPAZ (DZ) |