autobus 41 Odjezdy ze zastávky Vozovna Medlánky směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vranov, myslivna | z 310 | ||
Vranov, křižovatka | z 310 | ||
Lelekovice, u kříže | z 310 | ||
Lelekovice, náves | 310 | ||
Lelekovice, škola | z 310 | ||
Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | ||
Česká, nádraží | x 310 | ||
Česká, křižovatka | z 310 | ||
Česká, Hlavní | x 310 | ||
Česká, Nádavky | z 310 | ||
Ivanovice, Globus | 101 | ||
Mácova | z 101 | ||
Kouty | x 101 | ||
Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | ||
Černohorská | z 101 | ||
Díly | z 101 | ||
Žilkova | z 101 | ||
Řečkovice (Medlánecká) | 101 | ||
Olšanského | z 101 | ||
Medlánky | x 101 | ||
Medlánky, škola | z 101 | ||
↓ | Vozovna Medlánky | z 101 | |
1 | Tylova | x 101 | |
3 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
5 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 52 |
5: | 22 52 |
6: | 23 33 53 |
7: | 08 13 23 28 38 43 53 |
8: | 03 23 53 |
9: | 33 53 |
10: | 33 53 |
11: | 33 53 |
12: | 33 53 |
13: | 33 53 |
14: | 23 33 53 |
15: | 03 23 33 53 |
16: | 03 23 33 53 |
17: | 03 23 33 53 |
18: | 03 32 52 |
19: | 32 52 |
20: | 32 55 |
21: | 25 55 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 52 |
5: | 22 52 |
6: | 23 58 |
7: | 28 58 |
8: | 28 53 |
9: | 33 53 |
10: | 33 53 |
11: | 33 53 |
12: | 33 53 |
13: | 33 53 |
14: | 28 58 |
15: | 28 58 |
16: | 28 58 |
17: | 28 58 |
18: | 32 52 |
19: | 32 52 |
20: | 32 55 |
21: | 25 55 |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 25 55 |
8: | 25 52 |
9: | 32 52 |
10: | 12 32 52 |
11: | 32 52 |
12: | 12 32 52 |
13: | 32 52 |
14: | 12 32 52 |
15: | 32 52 |
16: | 32 52 |
17: | 32 52 |
18: | 32 52 |
19: | 32 52 |
20: | 32 55 |
21: | 25 55 |
22: | · |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 do 26. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO), DOPAZ (DZ) |