autobus 44 Odjezdy ze zastávky Kociánka směr ÚAN Zvonařka
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | ||
Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | ||
Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | ||
Tržní (Olomoucká) | x 100 | ||
Spáčilova | x 100 | ||
Škroupova | x 100 | ||
Otakara Ševčíka | x 100 | ||
Gajdošova | z 100 | ||
Stará osada | 100 | ||
Židenice, kasárna | z 100 | ||
Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | ||
Merhautova | x 100 | ||
Provazníkova | x 100 | ||
Lesnická | x 100 | ||
Bieblova | z 100 | ||
Fügnerova | z 100 | ||
Halasovo náměstí | 101 | ||
U Tunýlku | z 101 | ||
Divišova čtvrť | z 101 | ||
Královopolská strojírna | z 101 | ||
↓ | Kociánka | x 101 | |
3 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
4 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
6 | Husitská (Husitská) | 101 | |
7 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
8 | Skácelova | 101 | |
10 | Záhřebská | z 101 | |
11 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
12–13 | Rosického náměstí | x 101 | |
13–14 | Štursova | z 101 | |
14–15 | Hlavní | z 101 | |
14–16 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
15–17 | Jundrovský most | z 101 | |
16–18 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
17–19 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
18–20 | Veslařská | z 101 | |
19–21 | Pod Jurankou | z 101 | |
20–22 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
22–24 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
23–25 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
25–27 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
26–28 | Křížkovského | z 100 | |
28–30 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
29–31 | Poříčí | x 100 | |
31–33 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
33–35 | Opuštěná | z 100 | |
35–37 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 06 16 36 46 56 |
6: | 06 16 26 36 46 56 |
7: | 06 16 26 36 46 56 |
8: | 06 16 26 36 46 56 |
9: | 06 16 26 36 46 56 |
10: | 06 16 26 36 46 56 |
11: | 06 16 26 36 46 56 |
12: | 06 16 26 36 46 56 |
13: | 06 16 26 36 46 56 |
14: | 06 16 26 36 46 56 |
15: | 06 16 26 36 46 56 |
16: | 06 16 26 36 46 56 |
17: | 06 16 26 36 46 56 |
18: | 06 16 26 37 48 59 |
19: | 09 19 29 39 49 59 |
20: | 13 28 43 58 |
21: | 13 28 43 58 |
22: | 13 28 43 58v |
23: | 13S |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 13 28 43 58 |
8: | 13 28 43 58 |
9: | 09 19 29 39 49 59 |
10: | 09 19 29 39 49 59 |
11: | 09 19 29 39 49 59 |
12: | 09 19 29 39 49 59 |
13: | 09 19 29 39 49 59 |
14: | 09 19 29 39 49 59 |
15: | 09 19 29 39 49 59 |
16: | 09 19 29 39 49 59 |
17: | 09 19 29 39 49 59 |
18: | 09 19 29 39 49 59 |
19: | 09 19 29 39 49 59 |
20: | 13 28 43 58 |
21: | 13 28 43 58 |
22: | 13 28 43 58v |
23: | 13S |
S = Jede jen do zastávky Královo Pole, Semilasso |
v = Jede jen do zastávky Vozovna Komín |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |