autobus 44 Odjezdy ze zastávky Královopolská strojírna směr ÚAN Zvonařka
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | ||
Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | ||
Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | ||
Tržní (Olomoucká) | x 100 | ||
Spáčilova | x 100 | ||
Škroupova | x 100 | ||
Otakara Ševčíka | x 100 | ||
Gajdošova | z 100 | ||
Stará osada | 100 | ||
Židenice, kasárna | z 100 | ||
Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | ||
Merhautova | x 100 | ||
Provazníkova | x 100 | ||
Lesnická | x 100 | ||
Bieblova | z 100 | ||
Fügnerova | z 100 | ||
Halasovo náměstí | 101 | ||
U Tunýlku | z 101 | ||
Divišova čtvrť | z 101 | ||
↓ | Královopolská strojírna | z 101 | |
1 | Kociánka | x 101 | |
4 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
5 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
7 | Husitská (Husitská) | 101 | |
8 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
9 | Skácelova | 101 | |
11 | Záhřebská | z 101 | |
12 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
13–14 | Rosického náměstí | x 101 | |
14–15 | Štursova | z 101 | |
15–16 | Hlavní | z 101 | |
15–17 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
16–18 | Jundrovský most | z 101 | |
17–19 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
18–20 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
19–21 | Veslařská | z 101 | |
20–22 | Pod Jurankou | z 101 | |
21–23 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
23–25 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
24–26 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
26–28 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
27–29 | Křížkovského | z 100 | |
29–31 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
30–32 | Poříčí | x 100 | |
32–34 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
34–36 | Opuštěná | z 100 | |
36–38 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 05 15 35 45 55 |
6: | 05 15 25 35 45 55 |
7: | 05 15 25 35 45 55 |
8: | 05 15 25 35 45 55 |
9: | 05 15 25 35 45 55 |
10: | 05 15 25 35 45 55 |
11: | 05 15 25 35 45 55 |
12: | 05 15 25 35 45 55 |
13: | 05 15 25 35 45 55 |
14: | 05 15 25 35 45 55 |
15: | 05 15 25 35 45 55 |
16: | 05 15 25 35 45 55 |
17: | 05 15 25 35 45 55 |
18: | 05 15 25 36 47 58 |
19: | 08 18 28 38 48 58 |
20: | 12 27 42 57 |
21: | 12 27 42 57 |
22: | 12 27 42 57v |
23: | 12S |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 12 27 42 57 |
8: | 12 27 42 57 |
9: | 08 18 28 38 48 58 |
10: | 08 18 28 38 48 58 |
11: | 08 18 28 38 48 58 |
12: | 08 18 28 38 48 58 |
13: | 08 18 28 38 48 58 |
14: | 08 18 28 38 48 58 |
15: | 08 18 28 38 48 58 |
16: | 08 18 28 38 48 58 |
17: | 08 18 28 38 48 58 |
18: | 08 18 28 38 48 58 |
19: | 08 18 28 38 48 58 |
20: | 12 27 42 57 |
21: | 12 27 42 57 |
22: | 12 27 42 57v |
23: | 12S |
S = Jede jen do zastávky Královo Pole, Semilasso |
v = Jede jen do zastávky Vozovna Komín |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |