autobus 57 Odjezdy ze zastávky Halasovo náměstí směr Lesná, Haškova
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vinohrady, Pálavské náměstí | x 101 | ||
Bzenecká | 101 | ||
Prušánecká | z 101 | ||
Vlčnovská | z 101 | ||
Akátky | z 100 | ||
Údolíček | z 100 | ||
Židenice, kasárna | z 100 | ||
Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | ||
Merhautova | x 100 | ||
Štefánikova čtvrť | 100 | ||
Lesná, nádraží (Kohoutova) | x 101 | ||
↓ | Halasovo náměstí | 101 | |
1 | Slavíčkova | x 101 | |
2 | Fillova | z 101 | |
3 | Loosova | x 101 | |
4 | Lesná, Haškova | 101 | |
5–6 | Kupkova | z 101 | |
6–7 | U Rozvodny | z 101 | |
7–8 | Panská lícha | z 101 | |
8–9 | Štěpánkova | z 101 | |
9–10 | Rozárka | z 101 | |
10–11 | Soběšice, Klarisky | x 101 | |
10–11 | Malinová | z 101 | |
11–12 | Lesní školka | z 101 | |
12–13 | U Jezírka | z 101 | |
13–14 | U Buku | z 101 | |
15–16 | Rozcestí | z 101 | |
17–18 | Útěchov (Včelařská) | z 101 | |
20–21 | Vranov, hřbitov | z 310 | |
21–22 | Vranov, myslivna | z 310 | |
22–23 | Vranov, křižovatka | z 310 | |
23–24 | Vranov, smyčka | 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 08 18S 28 38V 48 58V |
6: | 08 18S 26U 33V 40 46U 53V |
7: | 00 06S 13V 20 26S 33V 40 46U 53V |
8: | 00 06 13S 20 26 36U 46 56V |
9: | 06 16S 26 36U 46 56V |
10: | 06 16S 26 36U 46 56V |
11: | 06 16S 26 36U 46 56V |
12: | 06 16S 26 36U 46 56V |
13: | 06 16U 26S 34 36V 46S 54 56V |
14: | 06S 13U 20 26S 31 33V 40 46S 53V |
15: | 00 06S 13U 20 26S 33V 40 46S 53V |
16: | 00 06S 13U 20 26S 33V 40 46S 53V |
17: | 00 06S 13U 20 26S 33U 40 46 53V |
18: | 00 06 13S 20 28 38U 48 58V |
19: | 08 18S 28 38U 48 58V |
20: | 08 18S 28 38U 48 58V |
21: | 13 28U 43 58V |
22: | 13 28U 43 58 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 43 |
7: | 13 28U 43 58V |
8: | 13 28U 43 58V |
9: | 08 18U 28 38U 48 58V |
10: | 08 18U 28 38U 48 58V |
11: | 08 18U 28 38U 48 58V |
12: | 08 18U 28 38U 48 58V |
13: | 08 18U 28 38U 48 58V |
14: | 08 18U 28 38U 48 58V |
15: | 08 18U 28 38U 48 58V |
16: | 08 18U 28 38U 48 58V |
17: | 08 18U 28 38U 48 58V |
18: | 08 18S 28 38U 48 58V |
19: | 08 18S 28 38U 48 58V |
20: | 08 18S 28 38U 48 58V |
21: | 13 28U 43 58V |
22: | 13 28U 43 58 |
23: | · |
S = Jede až do zastávky Soběšice, Klarisky |
U = Jede až do zastávky Útěchov |
V = Jede až do zastávky Vranov, smyčka |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |